Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kredi Kartıyla Fon Alımı

Kredi Kartınızı yalnızca harcamalarınız için değil yatırım yapabilmek için de kullanmanız mümkün!

  • Yapı Kredi kredi kartları ile dilerseniz tek seferlik dilerseniz düzenli olarak seçeceğiniz yatırım fonlarına yatırım yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, kredi kartınızdan fon alımı talimatı vermek!
  • Talimatınızı tüm şubelerimizden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil Bankacılık üzerinden verebilirsiniz.

Bireysel internet şubesine giriş yaparak kredi kartıyla fon alımı talimatı verebilirsiniz. Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak anında yeni bir şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kredi Kartı ile Fon Alımının Genel İşleyişi

  • Kredi kartı ile fon alımında asgari talimat tutarı 50 TL’dir.
  • Kredi kartı ile fon alım işleminin gerçekleşebilmesi için, tek seferlik talimatlarda talimat günü, düzenli fon alımı talimatlarında ise her ay için talimatta belirtilen tarihte, işlem için yeterli kullanılabilir limitin bulunması gerekmektedir.
  • Kredi kartı ile fon alımı emriniz, kredi kartı son ödeme tarihini takip eden gün yaratılır. Valörlü fonlarda, emrin yaratılmasından bir gün sonra o günkü fiyattan fon alım işleminiz gerçekleşir. Aynı gün valörlü fonlarda ise emrinizin yaratıldığı gün fon alım işleminiz gerçekleşir.
  • Hesap kesim tarihi öncesinde verdiğiniz alım talimatı, takip eden ilk hesap kesim tarihinde hesap özetine yansır. Hesap kesim tarihi sonrasında verdiğiniz emirler ise bir sonraki dönemin hesap özetine yansımakta ve işlem bunu takip eden dönemde gerçekleşmektedir.
  • Kredi kartı ile fon alım işleminin işleyişi hakkında daha detaylı bilgiyi şubelerimizden, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil Bankacılık üzerinden öğrenebilirsiniz.

*25 Mayıs 2015 tarihi itibariyle kredi kartı ile verilen fon alım emirlerinde, emrin yaratılması için kredi kartı dönem borcunun tamamının ödenmesi kuralı kaldırılmıştır. Kredi kartı son ödeme tarihi geldiğinde dönem borcu ödeme kontrolü olmadan fon alım emri yaratılacaktır. Son ödeme tarihinde kredi kartı dönem borcunun ödenmeyen kısmının faizlendirilmesinde fon alışı için verilen talimatlar da alışveriş olarak işlem görecek ve ödeme tutarına bağlı olarak gecikme ve/veya alışveriş faizi yansıtılacaktır.

Merkezi Kayıt Kuruluşu Sermaye Piyasası Hizmet Ücretleri

Merkezi Kayıt Kuruluşu ücret ve komisyonlarına Ürün ve Hizmet Ücretleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor