Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Esnek Hesap

Esnek Hesap ile İlgili En Sık Sorulan Sorular

Esnek hesap nedir?

Esnek Hesap; adınıza tanımlanan özel limit dahilinde kullanabileceğiniz kredili  vadesiz  tasarruf hesabıdır. Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı dönemlerde Esnek Hesap ile  nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, fatura, kredi kartı gibi  diğer ödemelerinizi de talimat verdiğiniz takdirde gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Esnek hesap başvurusu nasıl yapılır?

Esnek Hesap, vadesiz hesabınıza adınıza tanımlanan özel limit dahilinde kredili vadesiz mevduat hesabıdır.Hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı dönemlerde esnek hesap ile nakit ihtiyacınızı karşılayabiliyorsunuz.Hesabınızın, Esnek Hesap'a dönüştürülebilmesi için hesap şubenize kimliğiniz ve gelir belgeniz ile başvurmanız yeterli olacaktır.Ücretli çalışanlar için son maaş bordrosu, iş yerinden bordro verilmeyenlerde ise, şirkette imza yetkisine sahip kişi tarafından imzalanmış ücret belgesi ve bu belgeyle birlikte imzalayan kişinin noter tasdikli imza sirküleri.Serbest meslek sahipleri için son vergi levhasının fotokopisi.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ne kadar faiz ödeyeceğim?

Esnek Hesabınızdan kullandığınız krediye uygulanacak faizi hesaplamak için Yapı Kredi İnternet Şubesi'ndeki hesaplama araçlarından yararlanabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Ne işe yarar?

  • Vadesiz tasarruf hesabının tüm özelliklerine sahiptir.
  • Hesabında yeterli bakiye olmasa bile, hesap sahibi önceden belirlenmiş Esnek Hesap limiti dahilinde hesabını eksi bakiyeye çevirerek kredi kullanabilir.
  • TL Kart ile bütün dünyada anında kredi kullanma olanağı verir
  • Hesaba yatırılan paralar borç bakiyeden düşülür. Sadece kredinin kullanıldığı süre için faiz ödenir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Hesabıma nasıl ulaşabilirim?

Esnek Hesabınızla ilgili işlemlerinizi, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Internet Şubesi, Mobil Şube aracılığıyla, zaman kaybetmeden, günün her saati yapabilirsiniz.
TL kart'ınızla, Türkiye'nin dört bir yanındaki Yapı Kredi ATM'lerinden Esnek Hesabınıza ulaşarak işlem yapabilirsiniz. Ayrıca, yurtdışında VISA / Plus ve Maestro / Cirrus amblemlerini gördüğünüz ATM'lerden günün her saati para çekebilirsiniz.
Alışverişlerinizde Esnek Hesabınıza bağlı TL Kartınızı kullanabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Faiz ödemesini ne zaman yapacağım?

Esnek Hesabınız için faiz tahakkukları sizin tercihiniz doğrultusunda aylık veya 3 aylık periyotlarda yapılacaktır. Aylık veya 3 aylık periyotlarda tahakkuk eden toplam borç faiz tutarının bir sonraki borç tahakkuk dönemine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Esnek Hesap özellikleri nelerdir?

Esnek Hesap, düzenli ve istenilen gelire sahip gerçek kişilerin vadesiz mevduat hesabına tanımlanan bir kredi limitidir

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor