Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Banko Bankacılık Otomasyonu

Şirketinizin günlük ödeme ve tahsilat işlem sayısı 10 ve üzerindeyse, işlemlerinize dair bilgileri elektronik ortamda güvenli bir şekilde alabileceğiniz, profesyonel nakit yönetimi için geliştirdiğimiz bilgisayar bankacılık kanalı Banko™ Bankacılık Otomasyonu'nu kullanabilirsiniz.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu aracılığı ile EFT işlemlerinizi, TL ve yabancı para cinsinden havalelerinizi elektronik ortamda, hızlı, güvenli ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu kapsamlı bir çözümdür. Gelişmiş güvenlik altyapısının yanı sıra sahip olduğu esneklikle şirketinizin muhasebe sistemine de kolayca uyum sağlar. Böylelikle, bankacılık işlemlerinizdeki operasyonel risk ve maliyetleri en aza indirir.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu sistemine Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi Nakit Yönetimi menüsü altından da erişebilirsiniz. Banko™ sistemi aracılığı ile göndereceğiniz talimat emri dosyası şifreleneceğinden bankamıza elektronik ortamda iletiminde kimse tarafından okunamaz ya da değiştirilemez. Mükerrer ya da hatalı dosya gönderimleri engellenir.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu'nu üç farklı şekilde kullanabilirsiniz:

  • Muhasebe Entegrasyonu (Logo) - EFT, havale işlemleri için Banko™ Bankacılık Otomasyonu üzerinden Logo muhasebe programının ilgili modüllerine doğrudan bağlanılarak muhasebe programına kaydedilen işlemlerin bankaya gönderimi sağlanabilmekte, işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından işlem akıbet bilgilerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesi ile tam entegrasyon gerçekleştirilmektedir. Logo dışındaki diğer muhasebe programlarında ise, muhasebe programınızın oluşturabileceği text formatındaki tüm dosya desenlerine uyum sağlama özelliği sayesinde , dosya transferi ile entegrasyon sağlanabilmektedir.
  • Serbest Bilgi Girişi – Kurumsal İnternet Şubemizde yer alan Banko™ menüsü ile daha önceden girişi yapılmış tedarikçilerin seçilip ödeme tutar ve açıklamalarının girilerek bilgilerin doğrudan bankaya gönderilerek işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından akıbetlerin alınması sağlanmaktadır.
  • Serbest Dosya Gönderimi – Şirket muhasebe programının ürettiği text formatındaki, ödeme bilgilerinin bulunduğu dosyanın Banko™ Bankacılık Otomasyonu üzerinden bankaya gönderilerek işlemlerin gerçekleştirilmesi ve yine aynı formattaki akıbet kodlarının eklendiği akıbet dosyasının alınması sağlanmaktadır.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu dahilinde, işlemlerinizi ıslak imzalı talimatınız ile onaylatabileceğiniz gibi, gönderilen işlemlerin Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden de sorgulayabilir ve onaylayabilirsiniz. Bu model ile kontrol tamamen firmanız da olacağından işlemleriniz hızla gerçekleştirilmiş olacaktır. Dilerseniz işlemlerinizin gerçekleşme saatlerini de belirleyebilir, oluşacak akıbet dosyalarınızında sizin belirleyeceğiniz saatlerde oluşmasını sağlayabilirsiniz.

  • Banko™'yle uyumlu muhasebe programları:
  • LOGO; Gold ve Unity; 1.30 ve üstü sürümler
  • MİKRO; Standart Seri ve Series9000 10.xx ve üstü sürümler
  • DİYALOG; Dinamo ERP modülü
  • LİNK; Güneş Sistemi 4.0
  • Güneş Sistemi 5.0
  • SAP
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor