Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Maaş Müşterilerine özel

Yapı Kredi ailesi olarak artık sadece finansal ihtiyaçlarınızda değil, hayatınızın tüm alanlarında da sizin yanınızdayız. Siz maaş müşterilerimizin ve ailenizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış ürün ve hizmetlerimiz kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

  • Bankacılık ürünlerinde maaş müşterilerine özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz
  • Maaş hesaplarınızdan Hesap İşletim Ücreti alınmaz
  • Çalışan Hesap ile maaşınız B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono fonunda değerlendirilir, durduğu yerde değer kazanır
  • Esnek Hesap ile maaşınız yatana kadar avans çekebilir, nakit ihtiyaçlarınızı ertelemezsiniz. Ayrıca faturalarınız ödeme tarihinde yeterli bakiyeniz olmasa bile Esnek Hesap limitiniz dahilinde ödenir
  • Maaş müşterilerimiz Allianz Yaşam ve Emeklilik ve Allianz Sigorta'nın sunduğu özel avantajlardan da faydalanırlar
  • İnternet şubesinden hesap hareketlerinizi kontrol edebilir, ödeme talimatları verebilir, yatırım işlemlerinizi yapabilir, para transfer edebilir, sigorta, kredi ve kredi kartı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bireysel İhtiyaç Kredisi ve Taşıt Kredilerinde maaş müşterilerimize özel, indirimli faiz oranlarından faydalanırsınız.

İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz.

Türkiye’nin en bonkör kartı Worldcard’dan size özel fırsatlar...

World ile anlaşmalı World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

Ayrıca kartınızla taksitli nakit avans kullanabilir, 5-9 ay arası sabit ve uygun faiz oranlarıyla rahatça geri ödeyebilirsiniz. Üstelik Worldcard'ın sunduğu ek hizmetler ve ayrıcalıklar ile kendinizi her zaman özel ve güvende hissedersiniz.

Size özel Worldcard kampanyaları için tıklayınız.

Maaş ve diğer hesaplarınıza ulaşabileceğiniz TLcard...

TLcard ile, vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilir, alışverişlerinizden puan kazanabilir, nakit çekebilir ve bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TLcard'ınız ile, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. tüm işyerlerinde para yerine geçer. Alışverişlerinizi TLcard ile yapmanız sizi para çekme ve nakit taşıma zahmetinden kurtarır.

TLcard'ınız size bol bol puan kazandırır. 250.000’i aşkın World Üye İşyerleri'nde yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanların yanısıra bir çok sektörde ve işyerinde düzenlenen özel kampanyalardan yararlanarak puan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız puanları takip etmek için TLcard’ınıza aylık e-Hesap özeti talimatı vererek tüm puan detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Size özel TLcard kampanyaları için tıklayınız.

Hesabınızda para kalmadıysa, çözüm Esnek Hesap'ta!

Hesabınızda para mı yok? Fatura ödemeleriniz tarihini mi unuttunuz? Hiç dert etmeyin… Esnek Hesap, hesabınızda para olmasa bile kredi limitiniz dahilinde acil nakit, ödeme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınızda her an yanınızda olan kredili mevduat hesabıdır.

Esnek Hesap limitinizle, hesabınızda para kalmasa bile

  • Doğrudan nakit para çekebilir,
  • Faturalarınız için otomatik ödeme talimatı verdiğinizde, kredi limitinizden ödeme yapabilir,
  • World Bank Kart'ınız ile alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemek istemiyorsanız, Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabilirsiniz

Siz maaş müşterilerine özel Bireysel İhtiyaç Kredisinden faydalanmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesi‘ni ziyaret edebilir veya 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

Taşıt Kredisi ile sizi hayalinizdeki araca kavuşturalım, aracınız da sizi hayallerinize ulaştırsın!

0 km ve 10 yaşa kadarki 2. el araçlarda 48 aya varan vadelerle, kefilsiz ve ekspertiz süreci ile uğraşmadan bireysel taşıt kredisi almak için için sizi en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne bekliyoruz.

Siz de hayallerinizi süsleyen bir eve sahip olmak istiyorsanız, artık bu hayalinizi ertelemeyin!

Dilediğiniz eve hemen sahip olmak için Yapı Kredi'ye gelin, konut kredinizi 120 aya varan vade, en avantajlı faiz oranlarıyla kullanın. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

İnternet şubesinden, kredi kartınızdan veya vadesiz hesabınızdan vereceğiniz tek bir talimatla faturalarınızı takip etmekten kurtulursunuz; fatura ödemeleriniz bankamız tarafından sizin adınıza otomatik olarak yapılır.

Farklı ihtiyaçlara göre geliştirilen yaşam sigortaları ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Evinizi, arabanızı, ev eşyalarınızı, çocuğunuzun eğitim hayatını, kredi veya kredi kartı borçlarınızı ve önem verdiğiniz diğer pek çok şeyi farklı seçenekler dahilinde sigorta ettirerek güvence altına alabilir, sigorta işlemlerinizi Allianz Sigorta ve Allianz Yaşam Emeklilik acentesi olan şubelerimiz aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Üye Olmak İstiyorum Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor