Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

BDDK Duyuruları

finansaltuketici.gov.tr çok yakında yayında!

BDDK’nın hazırlamış olduğu finansaltuketici.gov.tr web sitesi üzerinden kredi, kredi kartı, mevduat, bankacılık ürünlerinin güvenliği ve finansal konularda merak edilen tüm bilgilere ulaşılabilir.Tek Kullanımlık Şifre Zorunluluğu

BDDK tarafından 14 Eylül 2007 tarih ve 26643 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Bankalarda Bilgi Sistemleri Yönetiminde Esas Alınacak İlkelere İlişkin Tebliğ uyarınca 01.01.2010 tarihi itibariyle İnternet / Mobil Şube'ye her girişte tek kullanımlık şifre kullanımı zorunludur.

  • İnternet ve Mobil Şube ile ilgili tüm güvenlik bilgilendirmelerini görmek için tıklayınız.
  • Mevduatların sigortalanma koşul ve kapsamına ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Yapı ve Kredi Bankacı A.Ş. iletişim bilgileri ve denetlemekle yetkili kurum bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.
  • Türkiye Bankalar Birliği’nin güvenlik uyarıları için tıklayınız.
  • Kredi Kartı Müşterilerine Yönelik Olarak Açılan Sahte İnternet Siteleri Hakkında Kamuoyu Duyurusu için tıklayınız.

Tek Kullanımlık Şifre Ürünleri

* Kurumsal İnternet Şubesi'nde kullanılır. Şubeden başvurulur.

  • Tek Kullanımlık Şifre ürünlerimize ait sözleşme için tıklayınız.

Mevcut Müşterilerimize Tebliğin Etkisi Ne Şekilde Olacak?

Herhangi bir tek kullanımlık şifre ürünü kullanmayan müşterilerimiz, İnternet Şubesi’ne girişlerinde Kullanıcı Kodu ve Şifre bildiriminden sonra karşılarına çıkacak ekranda kendilerine sunulacak tek kullanımlık şifre ürünlerinden en az birini seçebilirler.

Akıllı SMS’i ve Akıllı Cep'i tercih eden müşterilerimizin bankamızda bulunan cep telefonu bilgilerinin güncel olması gerekmektedir. Akıllı Cep’i tercih eden müşterilerimizin bu ürünü kullanabilmeleri için Java uyumlu telefonlarının olması gerekmektedir.

İşlem onaylamada Akıllı SMS kullanan müşterilerimiz 01.01.2010 tarihinden itibaren bu ürünü İnternet Şubesi girişlerinde de kullanabileceklerdir.

Bugüne kadar yapmış olduğunuz, para çıkışı gerektiren ve Akıllı Şifre kullanarak onayladığınız işlemlere ilişkin tanımlı alıcılarınız "Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar" listesinde yer almaktadır.

Bu listede yer alan işlemlerin onay ekranlarında tekrar Akıllı Şifre onayı istenmemektedir.

Para transferi gerçekleştirdiğiniz hesabı “Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar” listesine ekleyebilir ve o hesaba daha sonra yapacağınız işlemlerin onay şifresi kullanmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. “Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar” listesine Güvenlik Ayarları/Akıllı Şifre menüsünden ulaşabilir, listenizi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Akıllı Cep sahibi müşterilerimiz bu değişiklikten etkilenmeyecek, İnternet Şubesi’ne girişlerinde Akıllı Cep'lerini kullanmaya devam edebileceklerdir.

01 Ocak 2010 tarihinden itibaren Akıllı Cep'i giriş işleminin yanı sıra internet şubesi içerisinden gerçekleştireceğiniz işlemlerinizin onaylaması aşamasında da kullanabilirsiniz.

İşlem onaylama şeklini Akıllı Cep olarak belirlemeniz durumunda, para transferi gerçekleştirdiğiniz hesabı “Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar” listesine ekleyebilir ve o hesaba daha sonra yapacağınız işlemlerin onay şifresi kullanmadan gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. “Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar” listesine Güvenlik Ayarları/Akıllı Şifre menüsünden ulaşabilir, listenizi dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Akıllı Cep Kullanıcısıysanız detaylı bilgi için tıklayınız.

Turkcell Mobil İmza sahibi müşterilerimiz 01.01.2010 tarihinden itibaren bu ürünü İnternet Şubesi girişlerinde de kullanabileceklerdir.

Akıllı SMS ile birlikte Akıllı Cep kullanan müşterilerimiz, bu değişiklikten etkilenmeyecekler ve İnternet Şubei’ne girişte Akıllı Cep , işlem onaylamada Akıllı SMS kullanmaya devam edeceklerdir.

Akıllı SMS ile birlikte Mobil İmza kullanan müşterilerimiz, 01.01.2010 tarihinden itibaren Kullanıcı Kodu ve Şifre girdikten sonra karşılarına çıkacak bilgilendirme ekranında herhangi bir seçim yapmamaları durumunda Mobil İmza’larını girişte ve işlem onaylamada kullanabileceklerdir.

Akıllı Cep ile birlikte Mobil İmza kullanan müşterilerimiz, bu değişiklikten etkilenmeyecekler ve İnternet Şubesi’ne girişte Akıllı Cep, işlem onaylamada Mobil İmza kullanmaya devam edeceklerdir. Bu müşterilerimiz Akıllı Cep ile giriş yapmaya devam edeceklerdir.

Tek Kullanımlık Şifre Ürünlerine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Herhangi bir Tek Kullanımlık Şifre ürününe sahip olmayan tüm müşterilerimiz, İnternet / Mobil Şube'de kullanmak istedikleri güvenlik ürününü; İnternet Şubesi’ne giriş sırasında kendilerine sunulacak ürünler arasından seçebilir veya İnternet Bankacılığı’nda Güvenlik Ayarları menüsü altında yer alan Akıllı Şifre sayfası üzerinden başvuru ve diğer kullanım ayarlarını yapabilirler.

Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’nden bilgi alabilirsiniz.

İnternet Bankacılığına Üye Olmak İstiyorum
Mobil Şubeyi Yüklemek İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor