Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Düzenli Ödemeler

Aidat, okul taksidi gibi ister sabit miktarlarda sabit aralıklarda, ister değişken miktarlarda değişken aralıklarda yaptığınız tüm ödemeler için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Nasıl Yararlanacaksınız?

İster sabit ya da değişken miktarlarda, ister sabit ya da değişken aralıklarla, düzenli ödeme talimatınızı, Yapı Kredi İnternet Şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Siz bir defalığına talimat verin, ödemelerinizi sizin adınıza yapalım.

İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al / Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz.

Düzenli Ödemeler hizmetimize başvurarak, Yapı Kredi'den dilediğiniz sayıda kişi ya da kuruluşun;

  • Yapı Kredi'deki TL ve döviz hesaplarına
  • Diğer bankadaki TL hesaplarına

ödeme yapılmasını isteyebilirsiniz. Üstelik Düzenli Ödeme Talimatı verdiğinizde, Havale ücreti ödemezsiniz.

Düzenli Ödemeler ile ilgili EFT ve tahsilat dekontu ücretlerini Ürün ve Hizmet Ücretleri bölümünde bulabilirsiniz.

Düzenli ödemenizi yapacağınız tarihte, Yapı Kredi'deki hesabınızda ödeme tutarını karşılayacak miktarda bakiye bulunması yeterli. Bu tarihte yeterli bakiye bulunmasa bile, Esnek Hesap kolaylığıyla, size tanıyacağımız kredi limiti dahilinde gerekli miktarı hesabınıza aktararak ödeme işleminizi tamamlayabiliriz.

Ödemeleriniz Nasıl Yapılacak?

Öncelikle, Düzenli Ödemeler başvurunuzda ödeme tutarlarının alınacağı hesaplarınızı (en fazla 3 adet) belirlersiniz. Ödeme tarihinde, gerekli miktar bu vadesiz hesap/hesaplardan alacaklı hesaba otomatik olarak aktarılır.

Bu hesaplardan herhangi birinin gerekli miktarı tek başına karşılayamaması durumunda:

  • Düzenli Ödemeler sistemi, tanımlanmış vadesiz hesaplarınız arasından gerekli miktarı toplayarak işlemi tamamlar.

Bu hesaplardaki toplam bakiyenin gerekli miktarı karşılayamaması durumunda:

  • Düzenli Ödemeler sistemi, eğer tanımlanmış Çalışan hesabınız varsa, fon bakiyesinden gerekli miktarda fon satarak eksik kalan tutarı tamamlar. Tanımlanmış Çalışan Vadeli hesabınız varsa, Çalışan Vadeli Hesap’la birlikte açılan vadeli mevduat bakiyesini bozarak eksik kalan tutarı tamamlar.

Çalışan Hesap/Çalışan Vadeli Hesap bakiyesinin de gerekli miktarı karşılayamaması durumunda:

  • Düzenli Ödemeler sistemi, eğer tanımlanmış Esnek Hesabınız varsa limitinizden gerekli miktarı çekerek eksik kalan tutarı tamamlar.

Belirtilen ödeme tarihinde hesaplarınızda yeterli bakiyenin bulunamaması durumunda, ilk kontrolü takip eden 2 (iki) işgününde birer kez daha olmak üzere, hesaplarınız toplam 3 defa kontrol edilir.

Ödeme tarihinin tatil günlerine denk gelmesi durumunda, ödemeleriniz için yapılacak hesap kontrolü ödeme tarihini takip eden ilk işgünü tamamlanır.

Başvurularınız İçin:

Size en yakın şubemizde Bireysel Müşteri Temsilcisiyle görüşerek ya da Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi ya da Yapı Kredi Internet Bankacılığını kullanarak, vereceğiniz tek bir talimatla Düzenli Ödeme sistemiyle ilgili her türlü başvuru, değişiklik ve iptal işlemini yapabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor