Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Leasing

Uzman kadromuz, yenilikçi ve hızlı çözümlerimiz ile yanınızdayız!

Neden Yapı Kredi Leasing?

Güçlü sermayemiz, akılcı çözümlerimiz, uzman kadromuz ve 9 yıldır sektör liderliği tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız. Önümüzdeki dönemde hedefimiz, her sektörden makine ekipmanları, iş makineleri, enerji yatırımları gibi alanlarda büyürken, leasingi daha fazla müşteri ile tanıştırmak, lider kurum olarak sektörün yatırımlardaki pazar payını artırmak.

Yapı Kredi Leasing artık mobilde!

Yenilenen www.ykleasing.com.tr ve sektörde ilk olan Yapı Kredi Leasing mobil uygulamamız ile, tüm müşterilerimiz tek uygulama ile istedikleri her yerden leasing işlemlerini görüntüleyebilir, 2. el platformunda yer alan ürünlere teklif verip, satış sürecine katılabilir.

  • Online işlemlerde; ödeme planları, faturalar gibi sözleşmelere ait bilgiler tüm detaylarıyla hızlıca görüntülenebilir. Vergi ödemeleri için BA/BS mutabakatları alınıp, yeni işlemler hangi değerlendirme aşamasında takip edilebilir.
  • Yapı Kredi Leasing 2. El’de ise, geniş ürün kategorileri altında farklı sektörlere hitap eden 2.el ürünlere erişip, platform üzerinden verilen teklifler ile satış süreçleri takip edilebilir. Ayrıca mobil uygulamada yer alan Ürün Bul’da, depo ziyaretleri sırasında QR kod okuyucu ile ilgi çeken makinelerin tekliflerine hızlıca ulaşılır.

Yapı Kredi Leasing uygulamasını indirebileceğiniz iOS linki için tıklayınız.
Yapı Kredi Leasing uygulamasını indirebileceğiniz Android linki için tıklayınız.

Leasing Nedir?

Finansal Kiralama, kiracının seçtiği her türlü sıfır veya 2. el makine, ekipman gibi yatırım mallarının, mülkiyeti leasing şirketinde kalmak üzere belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesini sağlayan etkin bir yatırım yöntemidir.

Avantajları nelerdir?

  • İşlemin satın alma aşamasında doğabilecek masraflar da dahil olmak üzere %100 finansman imkânı sağlar.
  • Yatırımlar leasing ile gerçekleştiğinde, özkaynaklar işletmenin diğer ihtiyaçlarına yönlendirilirken, banka limitlerinin daha verimli kullanılmasına olanak sağlar.
  • Projenin kendini geri ödemesine ve/veya şirketin genel nakit akışına uygun esnek geri ödeme planı seçenekleri sunar.
  • Sözleşme süresince ekipman mülkiyetinin Finansal Kiralama şirketi üzerinde kalması sayesinde asgari teminatlarla uzun vadeli finansman imkânı sağlar.
  • Leasing işlemine ilişkin tüm satın alma, ithalat, yükleme, akreditif, transfer gibi işlemler Finansal Kiralama şirketi tarafından uzman kadrolar tarafından yönetilir, operasyonel kolaylık sağlanır.

Hangi ürünler leasing ile alınır?

Her türlü makine, iş ve inşaat makineleri, ofis ekipmanları, tıbbi cihazlar, matbaa makineleri, elektronik ekipmanlar, metal işleme makineleri,enerji yatırımları, gayrimenkuller ve kara/hava/deniz ulaşım araçları leasing kapsamında değerlendirilir.

Kimler leasing yapabilir?

Hukuki işlem yapmaya yetkili her türlü kişi ve kuruluş kiracı olabilir. Buna göre, her türlü şahıs firmaları, her türlü ortaklıklar, serbest meslek mensupları leasing sözleşmesine taraf olabilirler.

Leasing ürün ve hizmetleri için daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor