Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Leasing

Uzman kadromuz, yenilikçi ve hızlı çözümlerimiz ile yanınızdayız!

Neden Yapı Kredi Leasing?

Güçlü sermayemiz, akılcı çözümlerimiz, uzman kadromuz ve 8 yıldır sektör liderliği tecrübemiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an yanlarındayız. Önümüzdeki dönemde hedefimiz hemen her sektörden makine ekipmanları, iş makineleri, enerji sektörü yatırımları gibi alanlarda büyürken, leasingi daha fazla müşteri ile tanıştırmak, lider kurum olarak sektörün yatırımlardaki pazar payını artırmak.

Leasing Nedir?

Finansal Kiralama, kiracının seçtiği her türlü sıfır veya 2. el makine, ekipman gibi yatırım mallarının, mülkiyeti leasing şirketinde kalmak üzere belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesini sağlayan etkin bir yatırım yöntemidir.

Avantajları nelerdir?

  • İşlemin satın alma aşamasında doğabilecek masraflar da dahil olmak üzere %100 finansman imkânı sağlar.
  • Yatırımlar leasing ile gerçekleştiğinde, özkaynaklar işletmenin diğer ihtiyaçlarına yönlendirilirken, banka limitlerinin daha verimli kullanılmasına olanak sağlar.
  • Projenin kendini geri ödemesine ve/veya şirketin genel nakit akışına uygun esnek geri ödeme planı seçenekleri sunar.
  • Sözleşme süresince ekipman mülkiyetinin Finansal Kiralama şirketi üzerinde kalması sayesinde asgari teminatlarla uzun vadeli finansman imkânı sağlar.
  • Leasing işlemine ilişkin tüm satın alma, ithalat, yükleme, akreditif, transfer gibi işlemler Finansal Kiralama şirketi tarafından uzman kadrolar tarafından yönetilir, operasyonel kolaylık sağlanır.

Hangi ürünler leasing ile alınır?

Her türlü makine, iş ve inşaat makineleri, ofis ekipmanları, tıbbi cihazlar, matbaa makineleri, elektronik ekipmanlar, metal işleme makineleri,enerji yatırımları, gayrimenkuller ve kara/hava/deniz ulaşım araçları leasing kapsamında değerlendirilir.

Kimler leasing yapabilir?

Hukuki işlem yapmaya yetkili her türlü kişi ve kuruluş kiracı olabilir. Buna göre, her türlü şahıs firmaları, her türlü ortaklıklar, serbest meslek mensupları leasing sözleşmesine taraf olabilirler.

Leasing ürün ve hizmetleri için daha detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor