Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell ve Avea hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Vereceğiniz tek bir talimatla, faturalarınızın tutarı her ay hesabınızdan alınır, ödemeleriniz bankamız tarafından sizin adınıza otomatik olarak yapılır.* (*) Otomatik Ödeme Talimatı veren müşterilerimizin, faturalarının otomatik olarak ödenebilmesi için faturanın son ödeme günü saat 19:00'a kadar hesaplarında yeterli tutar bulundurmaları gerekmektedir.

Fatura Ödeme Güvencesi

Fatura Ödeme Güvencesi ile, hesabınızda fatura ödemeniz için yeterli para olmasa bile, Otomatik Ödeme Talimatı verdiğiniz faturalarınız, sadece bu amaçla kullanabileceğiniz kredi limitinden otomatik olarak ödenir.

Nasıl yararlanacaksınız?

Ödeme güvencesi istediğiniz faturalarınız için öncelikle Otomatik Ödeme Talimatı vermiş olmanız gerekir. Otomatik Ödeme Talimatınız var ise, mevcut talimatınıza Fatura Ödeme Güvencesi tanımlanması için, size en yakın şubemize başvurabilirsiniz. Talimatınız yok ise, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı vermek ve aynı zamanda Fatura Ödeme Güvencesi talebinde bulunmak üzere yine size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yapı Kredi ATM'leri

Faturalarınızı, Türkiye'nin en geniş otomatik vezne ağına sahip Yapı Kredi ATM'lerinden dilediğiniz an ödeyebilir, ödeme sırasında yapmanız gerekenleri Yapı Kredi Tele24 ekranında adım adım görerek işleminizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, faturalarınızı 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı günün 24 saati Türkiye'nin her yerinden şehir içi görüşme fiyatına arayarak Yapı Kredi Telefon Bankacılığı yetkilisinin yardımıyla ya da otomatik yanıt sistemi aracılığıyla ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Internet Bankacılığı

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, fatura ödemelerinizi Yapı Kredi Internet Bankacılığı üzerinden de sanal ortamda bilgisayarınızın karşısında yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil Şube

Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz, Turkcell cep telefonu fatura ödemelerinizi de WAP uyumlu cep telefonunuzu kullanarak mobil bankacılık hizmetimiz Yapı Kredi Mobil Şube aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

* Kredi kartından yapılan fatura ödemelerinde anlaşmalı kurumlara ait faturalar için geçerli işlem ücretleri için tıklayınız.

Başvurularınız için:

Ödemek istediğiniz faturalarınızın son tarihli birer örneğini size en yakın şubemize getirerek ya da Sınırsız Bankacılık üyesiyseniz Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ya da Yapı Kredi Internet Bankacılığı'nı kullanarak, vereceğiniz tek bir talimatla sunduğumuz bu kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Turkcell cep telefonu faturalarınızı, Yapı Kredi Tele24'leri, Yapı Kredi Internet Bankacılığı, Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ya da Yapı Kredi Mobil Şube kanalıyla talimatınız olmasa da ödeyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor