Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Girişimcilerin ve KOBİ'leri Sıklıkla Karşılaştığı Tuzaklar

Yarının büyük işletmeleri için!

Küçük ölçekli işletmeler ile büyük ölçekli işletmelerin finansal kaynak sağlama alternatifleri birbirinden farklıdır.

Bir Fikre Sabitlenmek

Tüm enerjinizi sadece bir fikre odaklamayın. Geniş vizyonlu olmaya çalışarak daha çok sayıda fikri gündeminize alın. Bu fikirlerden hangisinin kar ve başarı getireceğini analiz edin.

Pazarlama Planının Olmaması

İyi hazırlanmış bir pazarlama planı sizi müşterileriniz gözünde farklı kılacak ayrıcalık sağlayacak enstrümanlardan biridir.

Müşteriyi Tanımamak

Müşterinizin tercihindeki değişiklikler, rakiplerinizin ürün ve hizmetlerindeki yenilikler karşımıza her zaman çıkabilecek durumlardır. Müşterilerin şu an ne istedikleri, gelecekte sizden ne bekledikleri, satın alma alışkanlıkları sizlerin kaynaklarınızı kullanırken dikkate almanız gereken öğelerdir.

Nakit Pozisyonu

Zaman zaman çok nitelikli ürünlerinize dahi beklediğiniz zamanda ve ölçekte ilgi göremeyebilirsiniz. Böyle bir durum yaşandığında işiniz için en sağlam teminatlardan biri yeterince nakit sahibi olabilmektir.

Çalışanları İhmal Etmek

Çalışanların teşvik edilmesi, onlara önderlik edilmesi ve yönetilmeleri bir girişimci için en zorlu süreçlerden biridir. Sabırlı olunmadığı ve süreklilik sağlanamadığı durumlarda çalışanlardan kaynaklanan sorunlar büyürler. Moraller bozulabilir, verimlilik düşebilir, kar azalabilir.

İhtimalle Gerçeği Karıştırmak

Başarılı bir girişimci olasılıklar dünyasında yaşar ancak gerçekler dünyası için kaynaklarını kullanır.

Tek Adam Olmak

Başarı için anahtar olabilirsiniz. Ancak bir taraftan herşeyi yaparak diğer taraftan büyüme stratejileri belirlemek ve izlemek mümkün değildir. Bu nedenle doğru insanlarla çalışmak ve çalışanlara sorumluluk yüklemek gerekir. Zor olan budur, ancak başarılması gerekir.

Vazgeçmek

Başarılı girişimcilerin çok büyük bir çoğunluğu ulaştıkları noktaya erişmeden önce çok kez başarısızlıkla karşılaşmış olabilirler. Eğer başarısızlık karşınızdaysa hızla bunu yaşayın ve bu durumdan ders çıkarın. Ve yeni yaklaşımlarla tekrardan şansınızı deneyin. Ancak hiç bir zaman vazgeçmeyin.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor