Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

KOBİ Kredileri

Tüm finansman ihtiyaçlarınız için...
Yeni bir iş kuruyorsunuz ya da var olan işletmenizi daha da geliştirmek istiyorsunuz. Küçük veya büyük, ihtiyacınız ne olursa olsun, Yapı Kredi hep sizinle...

Şimdi Yapı Kredi, başta tarım, turizm, gıda ve perakende olmak üzere, tüm sektörlerde kullanabileceğiniz yeni KOBİ Kredileri ile de yanınızda.

Nakit Destek Kredisi

Kullanım Amacı: Her türlü işletme sermaye ihtiyacını karşılamaya yönelik kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Diğer nakit destek kredisi talepleriniz için size en yakın şubemize başvurabilirsiniz.

Makine Donanım Kredisi

Kullanım Amacı: Tüm sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin faaliyetlerinde kullanacakları sıfır veya 2. el makine, ekipman, donanım, yedek parça vb. alımlarının finansmanı amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: Satın alınacak ürünün KDV hariç fatura tutarı kadar.

Vade: 60 aya kadar.

Ödemesi Kolay Turizm Kredisi

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren ve geliri sezonsal olarak değişen işletmelerin yatırım ihtiyaçlarını, nakit akışlarına paralel bir ödeme planı ile karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile her yıl en az 4 taksit ödemesi olacak şekilde, yılda 6 aya kadar ödemesiz olarak. Ödeme yapılacak aylar nakit akışına uygun şekilde seçilebilmektedir.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Sezona Hazırlık Kredisi

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, pansiyon, acente ve benzeri küçük ve orta ölçekli işletmelerin turizm sezonu öncesi yenileme ve diğer finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak. Ayrıca, sektörün nakit akışına uygun esnek ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Taşıt Kredisi

Kullanım Amacı: Ticari ve binek olmak üzere, tüm araçların finansmanında kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Araç rehni ile aylık eşit taksitli olarak.

Limit: Araç anahtar teslim bedelinin %80’ine kadar.

Vade: 48 aya kadar.

Taksi Kredisi

Kullanım Amacı: Ticari taksi araç yenilemesi amacıyla veya ticari taksi plakası sahiplerinin diğer nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Ticari taksi plakası rehni veya ek teminatlar ile, aylık eşit taksitli olarak.

Limit: Araç yenilemelerinde anahtar teslim bedelinin %100’üne kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında taksi plakası güncel piyasa değerinin %30’una kadar kredilendirme yapılmaktadır.

Vade: Araç yenileme 48 aya kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında 36 aya kadar.

Franchising Kredisi

Kullanım Amacı: Franchising yöntemi ile ticari faaliyette bulunacak olan veya mevcutta bir franchising sistemine dahil olan işletmelerin doğabilecek finansman ihtiyacını sağlamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: İsim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. finansmanı için tutarın en fazla %65’i kadar kullandırım yapılabilmektedir.

Vade: 36 aya kadar.

KOBİ AR-GE Kredisi ve KOBİ AR-GE Yatırım Kredisi

Kullanım Amacı: Yeni bir ürün tasarımı, mevcut bir ürünün geliştirilmesi, iyıleştirilmesi, ürün kalitesi veya standardının yükseltilmesi veya maliyet düşürücü nitelikte yeni tekniklerin, yeni üretim teknolojilerinin geliştirilmesi konularında çalışmaları olan KOBİ lerin , bu dönem süresince finansman ihtiyaçlarının karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Proje kapsamında yapılacak harcamaların cinsine göre Sürekli Kredi , Spot Kredi veya Taksitli kredi olarak kullandırılabilecektir.

Limit: Proje maliyetleri esas alınmaktadır.

Vade: 60 aya kadar.

2B Arazi Kredisi

Kullanım Amacı: Kullanım Amacı: 2B Arazi kredisi, 2B arazisi alımı için başvurusu onaylanmış KOBİ ve Tarım segmenti müşterilerimize kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Arsa veya tarla ipoteği ile ayda bir taksit ödemeli veya tarım segmenti müşterileri için hasat ödemeli

Limit: Üst limit yoktur

Vade: 120 aya kadar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor