Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Krediler

Yeni bir iş kuruyorsunuz ya da var olan işinizi daha da büyütmek istiyorsunuz.
İhtiyaç duyduğunuz finansman en uygun koşullarla Yapı Kredi'de.

Ekonominin can damarı KOBİ’lerin birbirinden farklı ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğimiz kredi ürünlerimizle, işletme sermayesinden makine yatırımına, ofis ekipmanından fuar ve sergi faaliyetlerine aklınıza gelebilecek her türlü finansman ihtiyacında, uygun faiz oranı ve vadelerle KOBİ’leri destekliyoruz.

Başvuru kanalları

Web’den Başvuru

Yapı Kredi müşterisi iseniz web sitemiz üzerinden hemen başvuru yaparak şubemizden ve kurumsal internet şubemizden kredinizi kullanabilirsiniz.

Kurumsal İnternet Şubesinden Başvuru

Yapı Kredi müşterisiyseniz, kurumsal internet şubemizden anında eşit taksitli ticari krediye başvurabilir, kredinizi şubeye gitmeden,hafta sonu dahil her gün anında kullanabilirsiniz.

Şubeden Başvuru

İhtiyacınıza uygun krediye başvurunuzu tüm Yapı Kredi şubelerinden hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Başvuru için gerekli belgeler:

  • Vergi levhası
  • Esnaf Odası/Ticaret odası kaydı
  • İmza sirküleri
  • Resmi kimlik belgesi
  • Son 3 yılın (varsa) finansal tabloları
  • Grup firması varsa finansal tabloları

Kredi değerlendirme aşamasında bankamızın uygun gördüğü diğer evraklar talep edilebilir.

Müşteri İletişim Merkezi'nden Başvuru

Yapı Kredi müşterisi iseniz 444 0 448 Kurumsal Müşteri İletişim Merkezi üzerinden hemen başvuru yaparak şubemizden ve kurumsal internet şubemizden kredinizi kullanabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor