Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nakit Krediler

Türk Lirası Nakdi Krediler

Borçlu Cari Krediler

Kısa süreli finansman ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılır. Piyasa koşullarına göre değişen, faizleri üçer aylık dönemler sonunda tahsil edilen ve vadesinden önce de kapatılabilen bu kredi, firmanıza kasa kolaylığı sağlar.

Spot Krediler

Faiz oranının kullanım tarihinde belirlenip sabitlenen bu kredi tipinin faiz ve anapara tahsilatları vade sonunda gerçekleşir. Sabit faiz sizi piyasalardaki dalgalanmalardan korur.

Dövize Endeksli Krediler

Kullandırım aşamasında bir döviz cinsine endekslenerek TL karşılığı kullandırılan kredilerdir. İhracat taahhüdü içermez. Kur farkı ve faiz üzerinden KKDF ve BSMV tahsil edilir. Kurlardaki artışın faizlerin altında kalması halinde caziptir.

Eximbank Kredileri

Düşük faizli, ihracat taahhüdü doğuran, vergi, resim ve harçtan muaf, azami vadesi 360 gün olan bir kredidir. T. Eximbank'in kaynaklarından bankamıza tahsis edilen limit dahilinde kullandırılır.

İskonto İştira Kredileri

Senet portföyü geniş olan müşterilerin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile, henüz vadesi gelmemiş senetleri iskonto edilerek, karşılığında nakit kredi verilir. Ödeme yerinin belediye sınırları dahilinde olup olmaması “iskonto” veya “iştira” adını almasını sağlar.

Yabancı Para Nakdi Krediler

Döviz Kredileri

İhracat faaliyetlerinde bulunan Türkiye'de yerleşik firmalara TCMB sermaye hareketleri talimatı çerçevesinde verilen ve taahhüt mecburiyeti yaratan kredilerdir.

Eximbank Kredileri

Düşük faizli, ihracat taahhüdü doğuran, vergi, resim ve harçtan muaf, azami vadesi 360 gün olan bir kredidir. T.Eximbank'ın kaynaklarından bankamıza tahsis edilen limit dahilinde kullandırılır.

Çek İştira Kredileri

Senet portföyü geniş olan müşterilerin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile, henüz vadesi gelmemiş senetleri iskonto edilerek, karşılığında nakit kredi verilir. Ödeme yerinin belediye sınırları dahilinde olup olmaması “iskonto” veya “iştira” adını almasını sağlar.

Yurt Dışı Kaynaklı Prefinansman Kredileri

İhracat, ihracat sayılan satış ve teslimler ve döviz kazandırıcı faaliyetler ile ilgili mal ve hizmet alımının finansmanında kullanılmak üzere, firmalarca, bizzat yurtdışındaki alıcıdan veya uluslararası piyasalardan sağlanıp, bankamız aracılığıyla alışı yapılmak suretiyle kullanılan kredilerdir. Kredinin anapara, faiz ve masrafları, ihracat bedelleri, ihracat sayılan satış ve teslimler ile döviz kazandırıcı faaliyetlerden sağlanan bedellerle ödenir.

İşletme Kredileri

Vade kısıtlaması olmayan bu krediler, bankamız aracılığı ile döviz alışları bir defada yapılarak, TL olarak kullandırılmaktadır. Kredinin kullandırımı için borçlunun kredinin vadesi, faiz oranı vb. bilgileri içeren kredi sözleşmesi ile bankamıza başvurması yeterlidir.

Yatırım Kredileri

Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yatırımların finansmanı amacıyla kullandırılan kredilerdir. Vade kısıtlaması yoktur.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor