Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yatırım Bankacılığı

Yapı Kredi Kurumsal ve Ticari Bankacılık’ın danışmanlık alanındaki konumunu güçlendirme hedefinin bir parçası olarak 2015 yılında özel bir Yatırım Bankacılığı ekibi kurulmuştur.

Yatırım Bankacılığı olarak, kurumsal finansman danışmanlığı, finansal danışmanlık ve sermaye yönetimi danışmanlığı hizmetlerini yönetmekteyiz.

Kurumsal Finansman Danışmanlığı

Yapı Kredi ve UniCredit’in tecrübesini ve güçlü müşteri ağını kullanarak, enerji & altyapı, tüketici ürünleri & perakende, finansal kuruluşlar, telekom-medya-teknoloji ve genel sanayi sektörleri de dahil olmak üzere her sektörden müşterilerine satın alma ve birleşme danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Yapı Kredi sınır ötesi satın alma ve birleşme işlemlerine odaklanmakta ve hızlı büyüyen Türkiye pazarı ile UniCredit’in güçlü olduğu İtalya, Almanya, Orta ve Doğu Avrupa pazarları arasında köprü görevi görmeyi hedeflemekteyiz.

Finansal Danışmanlık

Finansal Danışmanlık Bölümü, büyük ölçekli projelerin finansmanında UniCredit ekipleriyle beraber danışmanlık hizmeti vermektedir. Finansmanın oluşturulması (uluslararası finans kuruluşları, yerli ve yabancı bankalar), yapılandırılması ve sözleşme müzakereleri konusunda müşterilerine danışmanlık hizmeti veren Finansal Danışmanlık Böümü’nün hizmetleri genel olarak altyapı projelerini (havaalanlari, limanlar, köprü, tünel ve otoyollar), kamu – özel işbirliği modeli şeklindeki sağlık sektörü yatırımlarını ve UniCredit’in uzmanlık alanına giren enerji, maden, petrol & doğalgaz ve sektörlerini kapsamaktadır.

Yapı Kredi olarak UniCredit ile birlikte sektörde lider konumda olup son dönemlerde sektöre damga vuran büyük ve öne çıkmış projelerde yer aldık. Ekibimiz, kamu – özel işbirliği kapsamında ilk defa finansmanı gerçekleştirilen Mersin Şehir Hastanesi Projesi’nde Koordinasyon Bankası rolünü üstlenmiştir.Dünyanın tek kontrat altındaki en büyük şehir hastanesi ünvanına sahip olan Bilkent Şehir Hastanesi Projesi’nde Finansal Danışman olarak görev almıştır. 2015 yılında Finansal Danışman olarak yer aldığı projeleri birçok ödüle layık görülen ekibimizin, son dönemlerde aldığı ödüllerden bazıları şunlardır:

  • Bonds, Loans & Sukuk, Turkiye, 2015:
    • Bilkent Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli: Yılın Altyapı Projesi; Yılın Sendikasyon Kredisi ikinciliği; Yılın Proje Finansmanı Projesi ikinciliği
    • Etlik Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli: Yılın Yapılandırılmış Finansman Projesi
    • Dalaman Havalimani Projesi: Yılın Ulaşım Sektörü Projesi; Yılın Yapılandırılmış Finansman Projesi ikinciliği; Yılın Sendikasyon Kredisi üçüncülüğü
  • Project Finance International:
    • Bilkent Şehir Hastanesi Projesi, kamu – özel işbirliği modeli : “2015 – Turkiye’nin Projesi”

Sermaye Yönetimi Danışmanlığı

Yatırım Bankacılığı bölümü altında 2015 yılı içerisinde kurulmuş olan Sermaye Yönetimi Danışmanlığı birimimiz, müşterilerimize katma değerli bilanço ve borçlanma danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.İdeal bilanço yapısının tespiti, optimum borç-özkaynak oranı, bilançoya en uygun borçlanma araçlarının tespit edilmesi ve bankanın mevcut ürünleri ile bu ihtiyacın giderilmesi konularında müşterilerimize destek vermekteyiz. Sendikasyon, kulüp kredisi aranjörlüğü, bilanço bazlı refinansman ve yeniden yapılandırmalar, stresli bilanço yapılandırmaları bölümümüzün sorumlulukları arasında yer almakta olup, borç-sermaye piyasaları, kurumsal finansman danışmanlığı ve proje finansmanı birimleriyle koordineli olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

2016 ve 2017 Yılında Yapı Kredi’nin Danışmanlık Yaptığı İşlemlerden Bazıları:


Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor