Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Western Union

Siz de Yapı Kredi’ye gelin, Western Union ile dünyanın dört bir yanına hem güvenle para gönderin hem de adınıza gelen parayı kolayca teslim alın. Üstelik işlemlerinizi 7 gün 24 saat Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz!

Western Union Hakkında

Uluslararası para transferinde dünya lideri olan Western Union, müşterilerine dünya çapında para gönderme ve alma hizmeti için hızlı, güvenilir ve kolay yollar sunmaktadır.

Western Union para transferi hizmetiyle tüm Yapı Kredi Şubelerinden 200’ü aşkın ülke ve bölgede 500.000 ‘in üzerindeki Western Union hizmet noktasına hızlıca para gönderebilir, isminize gelen parayı kolayca alabilirsiniz. Üstelik Western Union ile para transferi yapmak için gönderici ya da alıcının banka hesabı olması gerekmez.

İnternet şubesine giriş yaparak hızlıca Western Union ile para gönderme ve alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi şifresi almak istiyorsanız ya da şifrenizi unuttuysanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen yeni bir şifre alabilirsiniz.

En yakın Yapı Kredi Şubesi'nden

 • “Para Gönderme Formu”nu doldurunuz.
 • İmzaladığınız formu, geçerli kimlik belgesi ve göndereceğiniz tutarı komisyonu ile birlikte gişe yetkilisine veriniz.
 • Gişe yetkilisi Western Union işleminizi gerçekleştirerek size 10 haneli “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” verecektir.
 • Alıcıya parayı Western Union’la gönderdiğinizi, dünyanın herhangi bir yerindeki Western Union hizmet noktasından “MTCN” ile parasını alabileceğini belirtiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden;

 • Para Transferleri menüsünde yer alan Westen Union başlığı altındaki Para Gönder adımından işleminizi yapabilirsiniz.
 • Alıcının adını, soyadını, gönderim yapılacak ülkeyi - gerekiyorsa - eyaletini ve listelenen alıcı ülke para birimini seçerek göndermek istediğiniz tutarı giriniz.
 • İşlemi onayladığınızda “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” ekranınızda görüntülenecektir. MTCN, para gönderimi işleminde Western Union tarafından işleme özel oluşturulan bir numaradır. MTCN numaranızı not edip, ödeme yapılabilmesi için alıcınızla paylaşmayı unutmayınız.

En yakın Yapı Kredi Şubesi'nden

 • Gönderici tarafından size iletilen “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” ile birlikte “Para Alma Formu” nu doldurunuz.
 • Geçerli kimliğinizi göstererek gişeden paranızı alabilirsiniz.
 • Para alma işleminde, herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden

 • Para Transferleri menüsünde yer alan Westen Union başlığı altındaki Para Al adımından işleminizi yapabilirsiniz.
 • Gönderici tarafından size iletilen “MTCN - Para Transferi Kontrol Numarası” ile birlikte gönderilen tutarı girip, döviz cinsini seçerek hesabınıza parayı aktarabilirsiniz.
 • EURO, USD ve TL döviz cinsinden para gönderebilir, isminize gelen havele tutarını EURO, USD veya TL cinsinden alabilirsiniz.
 • Western Union ile bir seferde en fazla 7.500 USD ve muadili EURO veya TL döviz cinsinde, Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden ise en fazla 3.000 USD ve muadili EURO veya TL döviz cinsinde para transferi yapılabilmektedir.
 • Western Union ile sadece para gönderme işleminde komisyon ödenmektedir. Para alma işleminde alıcıdan komisyon talep edilmemektedir.
 • Western Union para gönderme komisyonları Ürün ve Hizmet Ücretleri bölümünde yer almaktadır.
 • Hafta sonları, resmi tatiller ve bayramlarda hizmetinize açık olan Western Union para transferi yapabileceğiniz şubelerimize ulaşmak için tıklayınız.
İnternet Bankacılığı Üyeliği BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor