Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

E-Çözümler ve Operasyonel Hizmetler

Konusunda uzman, sorunlarınıza anında çözüm bulacak kadar yetkili ve deneyimli ekibimiz, fatura ödemelerinizden size özel finansal çözümlerin yaratılmasına kadar her konuda yardımcınız olacak.

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi yeni yüzüyle karşınızda! Üstelik fonksiyon seti çok daha geniş; işlem yapmak çok daha kolay, çok daha hızlı! Detaylı bilgi için tıklayınız.

Muhasebe Entegrasyonu

Başta çek, senet, EFT ve havale olmak üzere, bankamızdan yapacağınız işlemlerinize ilişkin makbuz, hesap dökümü, ayrıntılı raporlama ve benzeri işlemlerin şirketinizin muhasebe yazılımıyla uyumlu gerçekleşmesi için şirketinize özel format oluşturabiliriz.

Böylece birçok işleminize dair bilgiyi şirketinize ulaştıkları an otomatikman muhasebeleştirme kolaylığını yaşayabilirsiniz. Benzer şekilde şirketinizden bankamıza bağlandığınızda işlem hareketlerinizi sisteminizle uyumlu halde görüntüleyebilirsiniz.

Hesap Özeti Çözümlerimiz

Bankamız nezdinde, Firmanıza ait hesaplarda oluşan bankacılık işlemleri ile ilgili hesap bilgilerini, elektronik ortamda otomatik olarak hızlı ve hatasız bir şekilde siz Müşterilerimize ulaştırmak, yanısıra tercihe bağlı olarak muhasebe sisteminiz ile mutabakatını kolayca ve etkin şekilde sağlamak amacıyla farklı çözümlerimiz ve servislerimiz bulunmaktadır.

Türkiye'deki Şubelerimiz nezdinde açılmış vadesiz TL ve döviz hesaplarınız bu uygulama kapsamındadır.

Siz Müşterilerimizin bu çözümlerimizden yararlanması için tercih ettiğiniz hizmetimize yönelik yetki belgesini Şubelerimizden temin ederek, talebinizi Şubelerimize iletmeniz gerekmektedir. Söz konusu çözümlerimiz ile ilgili ücret bilgileri, Şubelerimiz yeralan Hizmet Komisyonları Tablosunda güncel olarak ilan edilmektedir.

a) Bilgilendirme Hizmetleri

E-Posta Hesap Özeti (günsonu) : Firmanız tarafından belirlenmiş E-Posta adreslerine, tercihinize bağlı olarak pdf ve html formatında, günlük olarak hesap özeti iletilmektedir. Bir güne ait hesap hareketlerinizi içeren mesaj takip eden işgünü içinde otomatik olarak gönderilir.

Online Hesap Özeti (gün içi) : Firmanız hesaplarında gerçekleşmiş bulunduğunuz güne ait günlük hesap hareketlerinin web servis aracılığı ile çağrılıp anlık olarak görüntüleyebilmenizi sağlayan ürünümüzdür.

b) Muhasebe Entegrasyonu/Mutabakat Hizmetleri

EHÖ Elektronik Hesap Özeti / MT 940 (periodik –günlük, haftalık, aylık- / gün içi); Firmanızın tercihine göre belirlenmiş sıklık ve aralıkta hesap hareketlerinizin MT940 altyapısı ve farklı alt formatlarda ihtiyaçlarınıza paralel uyarlanabilen dosya şeklinde sftp kanalı ile iletilmesini sağlayan ürünümüzdür.

Sözkonusu dosyanın kısa bir bilgi işlem parametraj çalışmasının ardından birçok muhasebe (erp) progamına (SAP, vb) entegre edilip otomatik muhasebeleşmesini yönünde uyarlama sağlayabilirsiniz.

SWIFT MT940 (periodik–günlük, haftalık, aylık-): Uluslararası standartları belirlenmiş bu format, özellikle yabancı ortaklı/yurtdışı merkezli Firmaların Bankamzıdaki hesaplarına ait hesap özetlerinin yurtdışındaki Bankalarına/Merkezlerine Swift kanalıyla data transferi şeklinde gönderebilmesini sağlayan ürünümüzdür.

LOGO (gün sonu): LOGO muhasebe programı kullanan Firmalara yönelik olarak LOGO ile yapılan teknik entegrasyon işbirliği kapsamında Firmanız LOGO muhasebe programı içerisinden LOGO CONNECT altyapısını kullanarak Bankamızdaki hesap özetlerinizi indirebilir ve otomatik olarak muhasebeleştirebilirsiniz.

Bilgi için; http://www.logo.com.tr/cozumler/urunler/entegrasyon-urunleri/logoconnect-banka TURMOB LUCA (gün sonu); Türkiye Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odaları Birliği)üyesi olan Serbest Muhasebeciler (SM), Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler (SMMM), Yeminli Mali Müşavirler (YMM) için geliştirilmiş Türkiye'nin ilk internet tabanlı merkezi muhasebe sistemi olan LUCA için, TURMOB ile yapılmış olan entegrasyon altyapısı ilei TURMOB üyesi mali müşvairler tarafından tutulan tüm şahıs ve firmaların Bankamız nezdindeki hesap hareketleri LUCA muhasebe programına gün sonunda otomatik olarak iletilmekte ve SM, SMMM ve YMM’lerce otomatik olarak muhasebeleşebilmektedir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor