Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Modüler Sağlık Sigortası

Seçim özgürlügü sağlayan Modüler Sağlık sigortası ürünü ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda size ve bütçenize özel sağlık sigortasını kendiniz oluşturun. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki sağlık sigortası ürününü tarif etmek!

Standart paketlerde yer alan ihtiyaç dışı hizmetler nedeni ile yükselen maliyetler yerine; beklentilerinize göre hem esnek, hem de her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunan Modüler Sağlık Sigortası ürününü kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Özellikleri Neler?

Kendi Ürününüzü Kendiniz Yapabilirsiniz!

  • Tercih ettiğiniz modülleri belirleyin!
    Modüler sistem ile sunulan seçimlik detaylar ile yatarak tedavi, ayakta tedavi, doğum, diş ve gözlük,ek hizmetler modüllerinden istediğinizi seçerek sigortanızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.
  • Modüller içinde sunulan Limit , Ödeme Yüzdesi, Katılım Payı ve Muafiyet alternatiflerinden ihtiyaçlarınıza en uygun olanları seçin!
  • Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Kurum Ağı'nı seçin! Sağlık hizmeti almak istediğiniz kurumları kendiniz belirleyebilir; sunulan kurum ağı seçeneklerimizden ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek sigortanızı bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor