Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Esnek Hesap e-Hesap Özeti Talimatı

Siz de e-Hesap Özetine geçin, doğayı korumamıza yardımcı olun.

Esnek Hesap’ınız için e-Hesap Özeti talimatı verdiğinizde, Esnek Hesap dönem borcu oluşması halinde basılı olarak gönderilen hesap özetiniz durdurularak, e-posta adresinize ücretsiz gönderim yapılacaktır.

e-Hesap Özeti sayesinde, Esnek Hesap e-Hesap Özeti talimatınızı Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden hemen verebilir, Müşteri İletişim Merkezi ya da şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Önemli Bilgilendirme

  • Basılı gönderilen Esnek Hesap özetlerinden gönderi maliyeti kadar aylık olarak alınan 1,80 TL gönderi ücreti, posta maliyetindeki artış nedeniyle Şubat 2018 itibarıyla 2,00 TL olmuştur.
  • Basılı gönderilen her bir hesap özeti başına ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Basılı gönderim ücreti, Esnek Hesap dönem borcu oluşan ayı takip eden ayın 15’inde (eğer bu tarih haftasonu ya da resmi tatile denk geliyorsa bir sonraki iş gününde) Esnek Hesap’ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın artı bakiyesi olması durumunda tahsil edilecektir. Eğer o tarihte ücret tahsilatı yapılamazsa izleyen günlerde diğer hesaplarınızın alacak bakiyesinden tahsil edilecektir.
  • Hesaplarınıza ait basılı gönderimlerinizin durdurularak e-posta adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi için 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi, internet şubesi ve şubelerimizden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer mevcutta e-Hesap Özeti talimatınız bulunuyorsa e-posta adresinize ücretsiz gönderimleriniz devam edecektir.

Nasıl e-Hesap Özeti Talimatı Verebilirim?

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Esnek Hesap e-Hesap Özeti tanımınızı, aşağıdaki adımları izleyerek Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz:

  • Ayarlarım menüsündeki Bilgilerim adımına girdikten sonra Tanımlı Gönderileriniz > Ürünleriniz > Krediler adımlarını takip ederek limitinizin tanımlı olduğu hesap(lar) için Esnek Hesap Kullanım Bildirim gönderisini seçip Gönderi Güncelleme butonuna basabilirsiniz. e-Hesap Özetinizin gelmesini istediğiniz e-posta adresinizi seçip posta adresinizin yanındaki işareti kaldırarak e-Hesap Özeti tanımınızı yapabilirsiniz.
  • Eğer birden çok Vadesiz TL hesabınız varsa, ilgili ekranda hesap sayınız kadar Esnek Hesap Kullanım Bildirimi görünecektir. İleride Esnek Hesap limitinizin bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı değiştirdiğinizde e-Hesap Özeti talimatınızı da taşımanıza gerek kalmaması için, isterseniz tüm vadesiz TL hesaplarınıza da e-Hesap Özeti tanımlayabilirsiniz. Esnek hesap limiti bulunmayan vadesiz hesabınız için e-posta ile e-Hesap Özeti gönderilmesini istiyorsanız “Ürünleriniz” alanından “Vadesiz Mevduatlar” seçerek ilerlemelisiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi Şubesine uğrayarak, Esnek Hesap’ınız için e-Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi

444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak müşteri temsilcimizin yardımıyla e-Hesap Özeti talimatınızı verebilirsiniz.

Hesap Özetlerinizin doğru adrese gönderilmesi için, bankamızda kayıtlı e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olmalısınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor