Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Esnek Hesap e-Hesap Özeti Talimatı

Siz de e-Hesap Özetine geçin, doğayı korumamıza yardımcı olun.

Esnek Hesap’ınız için e-Hesap Özeti talimatı verdiğinizde, Esnek Hesap dönem borcu oluşması halinde basılı olarak gönderilen hesap özetiniz durdurularak, e-posta adresinize ücretsiz gönderim yapılacaktır.

e-Hesap Özeti sayesinde, Esnek Hesap e-Hesap Özeti talimatınızı Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden hemen verebilir, telefon bankacılığı ya da şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Önemli Bilgilendirme

  • Eylül 2017 itibarıyla basılı gönderilen Esnek Hesap özetlerinden gönderi maliyeti kadar aylık olarak alınan 1,60 TL gönderi ücreti, posta maliyetindeki artış nedeniyle 1,80 TL olacaktır.
  • Basılı gönderilen her bir hesap özeti başına ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Basılı gönderim ücreti, Esnek Hesap dönem borcu oluşan ayı takip eden ayın 15’inde (eğer bu tarih haftasonu ya da resmi tatile denk geliyorsa bir sonraki iş gününde) Esnek Hesap’ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın artı bakiyesi olması durumunda tahsil edilecektir. Eğer o tarihte ücret tahsilatı yapılamazsa izleyen günlerde diğer hesaplarınızın alacak bakiyesinden tahsil edilecektir.
  • Hesaplarınıza ait basılı gönderimlerinizin durdurularak e-posta adresinize ücretsiz olarak gönderilmesi için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, internet şubesi ve şubelerimizden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Eğer mevcutta e-Hesap Özeti talimatınız bulunuyorsa e-posta adresinize ücretsiz gönderimleriniz devam edecektir.

Nasıl e-Hesap Özeti Talimatı Verebilirim?

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Esnek Hesap e-Hesap Özeti tanımınızı, aşağıdaki adımları izleyerek Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden yapabilirsiniz:

  • Ayarlarım menüsündeki Bilgilerim adımına girdikten sonra Tanımlı Gönderileriniz > Ürünleriniz > Krediler adımlarını takip ederek limitinizin tanımlı olduğu hesap(lar) için Esnek Hesap Kullanım Bildirim gönderisini seçip Gönderi Güncelleme butonuna basabilirsiniz. e-Hesap Özetinizin gelmesini istediğiniz e-posta adresinizi seçip posta adresinizin yanındaki işareti kaldırarak e-Hesap Özeti tanımınızı yapabilirsiniz.
  • Eğer birden çok Vadesiz TL hesabınız varsa, ilgili ekranda hesap sayınız kadar Esnek Hesap Kullanım Bildirimi görünecektir. İleride Esnek Hesap limitinizin bağlı olduğu Vadesiz TL hesabınızı değiştirdiğinizde e-Hesap Özeti talimatınızı da taşımanıza gerek kalmaması için, isterseniz tüm vadesiz TL hesaplarınıza da e-Hesap Özeti tanımlayabilirsiniz. Esnek hesap limiti bulunmayan vadesiz hesabınız için e-posta ile e-Hesap Özeti gönderilmesini istiyorsanız “Ürünleriniz” alanından “Vadesiz Mevduatlar” seçerek ilerlemelisiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi Şubesine uğrayarak, Esnek Hesap’ınız için e-Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak müşteri temsilcimizin yardımıyla e-Hesap Özeti talimatınızı verebilirsiniz.

Hesap Özetlerinizin doğru adrese gönderilmesi için, bankamızda kayıtlı e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olmalısınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor