Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Bireysel Tek Şifre

Yapı Kredi’de Tek Şifre Dönemi başladı!

Artık Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı için Yapı Kredi Tek Şifre kullanarak rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tek Şifre’nizi yapikredi.com.tr ya da Yapı Kredi Mobil uygulamasında yer alan Şifre Al/Şifremi unuttum adımından anında oluşturabilirsiniz. Dilerseniz Yapı Kredi Şubeleri, 444 0 444 Çağrı Merkezi ya da ATM’lerimizden de şifre alabilir ve Yapı Kredi İnternet Şubesi ya da Yapı Kredi Mobil’e bu şifre ile giriş yaparak anında Tek Şifre’nizi oluşturabilirsiniz.

İlk kez üye oluyorsanız; Tek Şifre’niz otomatik olarak Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı kanallarında geçerli olacaktır.

Mevcutta bu kanallardan herhangi biri için kullandığınız bir şifreniz varsa, şifre değiştirirken kanal tercihiniz korunacaktır. Kanal kullanım tercihlerinizi dilediğiniz zaman internet/mobil şube, çağrı merkezi ya da şubelerimizden de değiştirebilirsiniz.

Halihazırda hem İnternet/Mobil Şube hem Telefon Bankacılığı kanalları için şifreniz varsa, bundan sonra internet/mobil şube şifreniz geçerli olacaktır.

Tek Şifre’niz Yapı Kredi Cüzdan uygulamasında da geçerlidir. Bireysel Müşteri Sözleşmeniz yoksa Kart İşlemlerim şifresi alarak Yapı Kredi İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi Cüzdan’da kullanabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor