Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Diğer Ürün ve Hizmetler

TMO Banka Kartı

TMO tarafından yapılan hububat ödemelerinin çiftçiler tarafından banka aracılığı ile tahsil edilmesine yönelik banka kartıdır. Kart yardımı ile tüm Tele-24’lerimizden 7 gün 24 saat tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Verimli Kart

Verimli Kart, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen, çiftçilerimize alışverişlerinde vade imkanı ve faizsiz dönem sağlayabilen kartlı ödeme sistemidir. Kart sayesinde anlaşmalı üye işyerlerimizden yapacağınız alışverişlerin ödemesini gelir dönemlerinize kadar öteleyebilir veya taksitlendirebilirsiniz.

Verimli Kart ile Sunulan Avantajlar

Tüm Tarımsal Ödemelerde Kullanım

Bankamızla anlaşmalı firmalardan tarımsal girdi alımlarında vadeli alışveriş imkanı sağlar; MasterCard geçen tüm işyerlerinde kredi kartı olarak kullanılabilir.

Esnek Vadelerle Ödeme

Ödemelerin peşin veya esnek vadeli taksitlerle yapılmasını sağlamaktadır. Tek yapılması gereken, işlem sırasında ödeme tutarları ile birlikte vade tarihlerinin belirtilmesidir.

Çek, Senet, Teminat Mektubuna Alternatif

Ödemeler çağdaş bir yöntem olan kart sistemiyle yapılırken, aynı zamanda çekteki gibi vade tarih ve tutarlarını belirleyebilme avantajından da faydalanmak mümkün olmaktadır.

İhtiyaç Anında Kredi

Ödeme vadesinde müşteri hesabında yeterli tutar yoksa, uygun faizli kredi imkânından yararlanarak, müşterinin kısa vadeli nakit eksikliğini kolayca atlatması sağlanmaktadır.

Güvenli Bankacılık İşlemleri

Müşterilerimiz hesaplarına, 24 saat ATM'lerimiz ve Internet Bankacılığı aracılığıyla ulaşabilir; para transferlerinden fon alım-satımına, döviz işlemlerinden fatura ödemelerine bir çok bankacılık işlemini kolayca ve kontrol altında yapabilirler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor