Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Diğer Ürün ve Hizmetler

TMO Banka Kartı

TMO tarafından yapılan hububat ödemelerinin çiftçiler tarafından banka aracılığı ile tahsil edilmesine yönelik banka kartıdır. Kart yardımı ile tüm Tele-24’lerimizden 7 gün 24 saat tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Verimli Kart

Verimli Kart, tüm tarımsal girdi (mazot, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan-fide vb.) alımlarında kullanılabilen, çiftçilerimize alışverişlerinde vade imkanı ve faizsiz dönem sağlayabilen kartlı ödeme sistemidir. Kart sayesinde anlaşmalı üye işyerlerimizden yapacağınız alışverişlerin ödemesini gelir dönemlerinize kadar öteleyebilir veya taksitlendirebilirsiniz.

Verimli Kart ile Sunulan Avantajlar

Tüm Tarımsal Ödemelerde Kullanım

Bankamızla anlaşmalı firmalardan tarımsal girdi alımlarında vadeli alışveriş imkanı sağlar; MasterCard geçen tüm işyerlerinde kredi kartı olarak kullanılabilir.

Esnek Vadelerle Ödeme

Ödemelerin peşin veya esnek vadeli taksitlerle yapılmasını sağlamaktadır. Tek yapılması gereken, işlem sırasında ödeme tutarları ile birlikte vade tarihlerinin belirtilmesidir.

Çek, Senet, Teminat Mektubuna Alternatif

Ödemeler çağdaş bir yöntem olan kart sistemiyle yapılırken, aynı zamanda çekteki gibi vade tarih ve tutarlarını belirleyebilme avantajından da faydalanmak mümkün olmaktadır.

İhtiyaç Anında Kredi

Ödeme vadesinde müşteri hesabında yeterli tutar yoksa, uygun faizli kredi imkânından yararlanarak, müşterinin kısa vadeli nakit eksikliğini kolayca atlatması sağlanmaktadır.

Güvenli Bankacılık İşlemleri

Müşterilerimiz hesaplarına, 24 saat ATM'lerimiz ve Internet Bankacılığı aracılığıyla ulaşabilir; para transferlerinden fon alım-satımına, döviz işlemlerinden fatura ödemelerine bir çok bankacılık işlemini kolayca ve kontrol altında yapabilirler.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor