Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Başta eğitim, çevre, kültür ve sanat projeleri olmak üzere birçok alanda topluma fayda sağlayacak Kurumsal Sosyal Sorumluluk projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Maddi ve gönüllü insan kaynağı desteği vererek, yaşadığımız toplumda sürdürülebilir kalkınma hedeflerine hep beraber ulaşmak için geçmişten bugüne üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için çalışıyoruz.

Projelerden Son Haberler

Vadaa’lar çocuklarla buluşmaya hazır!

Yapı Kredi ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğiyle Vadaa oyuncakları çocukları bekliyor. D&R'dan satın alacağınız Vadaa oyuncaklarından elde edilen tüm gelir TEGV’e gidiyor.

Satın almak için tıklayınız.Renkli Kalemler

Yapı Kredi, TEGV ile Geleceğin Renkli Kalemleri’ni Yetiştiriyor

Yapı Kredi, çocuklara okuma, yazma, araştırma, kendini doğru ifade etme gibi konularda beceriler kazandırmak amacıyla 2006 yılından bu yana TEGV ile “Okuyorum Oynuyorum” eğitim programını sürdürüyor. Her yıl çocuklara yönelik bir eğitim programının hayata geçirildiği, bugüne kadar 110 bine yakın çocuğa ulaşan projenin bu seneki bacağı ise Renkli Kalemler Gazetesi oldu.

“Renkli Kalemler” projesi ile Türkiye’nin farklı noktalarında bulunan TEGV Eğitim Parkları’ndaki ilköğretim çağındaki çocuklar medyanın değerli isimlerinin koçluğunda gazete çıkararak, kalemlerini geliştiriyor, analitik düşünme yetilerini daha üst noktalara taşıyarak yeteneklerini keşfediyorlar. Çıkardıkları gazetenin içeriği ve biçimlenmesi sürecinde ortak karar alma becerilerini ortaya çıkarmaları ve amaca yönelik seçim yapmaları da projenin ana hedefleri arasında bulunuyor.

Projenin ilk etabı İstanbul, Samsun ve Van’da

Projenin ilk etabı, 2014 ilkbahar etkinlik döneminde TEGV’in İstanbul, Samsun ve Van eğitim parklarında çocuklarla gerçekleştirildi ve Günseli Özen Ocakoğlu, Esen Evran, Ferhan Kaya Poroy, Ferruh Altun, Nermin Bezmen, Yonca Tokbaş, Pınar Akbıyık Yıldız gibi usta kalemler çocuklara koçluk yaptılar. Toplam 8 hafta süren eğitim ve hazırlık sürecinin ardından, manşet haberinden fotoğrafına kadar çocukların imzasını taşıyan Renkli Kalemler gazetelerinde, çevreden ekonomiye kadar birçok konuya değiniliyor. Gazetenin hazırlık sürecinde ayrıca TEGV gönüllüleri de aktif olarak yer aldı.

Gazetelerin çıkışını şenliklerle kutladılar

Mayıs ayının son haftasında her üç eğitim parkında son kez biraraya gelen çocuklar geçirdikleri 8 haftalık eğitim süresindeki deneyimlerini koçları ile paylaşma imkanı buldu. Hazırlıklar sonrası çıkardıkları gazeteleri okuyucularıyla buluşturmanın heyecanını yaşayan genç gazeteciler başarılarını şenlikler ile de kutlayarak keyifli saatler yaşadılar.

Çocuklara birçok beceri kazandırmanın yanı sıra geleceğin gazetecilerinin yetişmesine de katkı sağlayacak proje, önümüzdeki öğretim dönemlerinde Türkiye’nin farklı illerinde bulunan TEGV Eğitim Parkları’nda çocuklarla buluşmaya devam edecek.

Renkli Kalemler Gazete baskıları için tıklayınız.


Yapı Kredi Bankacılıkta Engelleri Kaldırmaya Devam Ediyor

Engellilere yönelik bankacılık hizmetlerinin Türkiye’de ilk örneklerini sergileyen ve bu anlamda birçok ödüle layık görülen Yapı Kredi, ses getirecek yeni uygulamalara imza atmaya hazırlanıyor. Engelsiz Bankacılık Programı kapsamında çağrı merkezinin kapılarını “Home Agent” uygulaması ile engellilere de açan Yapı Kredi, finans alanında kendini geliştirmek isteyen işitme engelliler için ise eğitimlerine işaret dilini ekledi.

Engelsiz Bankacılık Programı Tüm Hızıyla Sürüyor

Yapı Kredi’den Engelsiz Bankacılık Uygulamaları

Bugün 62 farklı ilde, 725 Engelsiz ATM ile ortopedik ve görme engelli müşterilerine hizmet sunan Yapı Kredi, Türkiye’de engelsiz vatandaşlara yönelik ilk uygulamasını 2008 yılında Online Chat hizmeti sunarak başlattı. İşitme engelli müşterilerin telefon bankacılığından ulaşamadıkları hizmetleri 7 gün 24 saat internet üzerinden almasını sağlayan Yapı Kredi ayrıca Söz Dinleyen Telefon Bankacılığı ile görme engelli müşterilerin piyasalardaki anlık değişimleri Çağrı Merkezi sesli yanıt sistemi üzerinden sesli olarak öğrenebilmesine imkan tanıdı. 2011 yılında hayata geçirdiği www.engelsizbankacilik.com web sitesiyle Türkiye’deki engelli vatandaşların finans sektörüne erişimini kolaylaştırarak, toplumun genelinde bu konuda bir bilinç oluşturmayı hedefliyor. iPhone uygulamasını engelli kullanıcıları da göz önünde bulundurarak geliştiren Yapı Kredi, tüm buton ve fonksiyonları doğru şekilde etiketleyerek, Voice Over uygulaması ile tam uyumlu hale getirdi.

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi ile birlikte 2012 yılında başlatılan Konuşmak Elimizde projesi ise İşitme Engelliler Federasyonu işbirliği ile yürütüldü.. Bugüne kadar toplam 279 gönüllü şube çalışanlarına işaret dili eğitimleri veren Yapı Kredi, bu sayede işitme engelli müşterileriyle aynı dili konuşarak kendilerine daha doğru ve hızlı hizmet veriyor.

Yapı Kredi’den Ülkem İçin Fonu

Sosyal sorumluluk alanındaki önemli başarılara imza atan Yapı Kredi, Koç Holding’in yürüttüğü Ülkem İçin Engel Tanımıyorum projesi kapsamında “Ülkem İçin B Tipi Fonu”nu satışa sundu. Oluşturulan fonun satışından elde edilen gelirin yaklaşık yüzde 70’i doğrudan okulların engelli öğrencilerin erişimine uygun hale getirilmesine aktarılıyor. Böylelikle yatırımcılar fon sepetlerine yeni bir ürün eklerken hem getiri kazanabiliyor, hem de ekstra bir ücret ödemeden Yapı Kredi kanalı ile çok değerli bir projeye destek oluyorlar. Sosyal sorumluluk bilincini finansal çalışmalarına da yansıtan Yapı Kredi’nin Vehbi Koç Vakfı işbirliği ile hayata geçen fonu ilk çıktığı andan itibaren başarılı bir grafik izlemeye başladı.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor