Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Altın Mevduatı

İşçilik maliyeti ödemeden paranızı değerlendirmek ve gramajı az, düşük ayarlı, eski tarihli altın alma ve altınlarınızın çalınması gibi risklerden uzak olmak istiyorsanız altın mevduat hesabı açtırabilirsiniz.

Altın Hesabı

Çalınma riski olmadan gram bazında altın(XAU) alım-satımı yapabilir, altın birikimlerinizi vadesiz ve vadeli altın mevduat hesaplarında değerlendirebilirsiniz.

Vadesiz Altın Mevduatı

Güvenli bir şekilde gram bazında döviz alır satar gibi altın almanızı (XAU) sağlayan vadesiz mevduat hesabıdır. Altın Mevduatı ile;

  • Min. 1 TL karşılığı gram bazında Altın işlemi yapabilirsiniz. Vadesiz Altın Hesabı' nızdan bankamızdaki diğer tüm Altın Hesaplarına altın havalesi yapabilirsiniz.
  • Altınlarınızın çalınma riski yoktur.
  • Altının gramajının az olması, düşük ayarlı ya da eski tarihli olması gibi durumlarla karşılaşmazsınız.
  • Ayrıca işçilik maliyeti ödemeniz gerekmez.

Vadesiz Altın Hesabı'nıza, şubelerimizin yanı sıra günün 24 saati internet şubesinden de ulaşabilirsiniz. Vadesiz Altın Hesabı açtırmak için, şubenize başvurabilir ya da internet şubesinde hesap açıp döviz işlemleri adımından, döviz alır satar gibi Altın (XAU) alım satımı yapabilirsiniz.

1 XAU = 1 gr. altın'dır (1000/1000 saflıkta). Fiziki teslimat işlemleri 1 kg (995/1000 saflıkta) ve katları şeklinde yapılabilmektedir.

Altın hesabınızı banka kartınız ve/veya kredi kartınıza tanımlatarak altın alım-satım ve havale işlemlerini ATM kanalıyla da gerçekleştirebilirsiniz.

Vadeli Altın Mevduatı

Altın birikimlerinize faiz alabileceğiniz vadeli mevduat hesabıdır. Vadeli altın mevduatı hesabını min. 50 gr. altın ile açabilirsiniz. Vadeli altın mevduatı hesabınızı şubelerimizin yanı sıra, internet şubesi vadeli mevduat açma işlemleri aracılığıyla da aylık vadelerle yapabilirsiniz.

İnternet Şubesine Üye Olmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum E-Mevduat Başvurusu
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor