Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

KOBİ'lere Özel Web Sitesi

Esnaf ve KOBİ’lere özel tasarladığımız web sitemiz www.yapikredikobi.com.tr hayata geçti.

Esnaf ve KOBİ’lerin yeni adresi olacak sitemizde işinizi büyütmenize ve dijital dünyaya taşımanıza olanak sağlayan çözümlerden eğitim videolarına, size özel kampanyalardan güncel ve sektörel haberlere kadar ihtiyaç duyacağınız her şeyi tek adreste bulabilirsiniz.

Siz de hemen yapikredikobi.com.tr’ye üye olun, size özel hazırlanan bu dünyaya adım atın.

yapikredikobi.com.tr’de sizi neler bekliyor?

  • İşinizi dijitalle büyütün: Dijital dünyaya adım atmak ve işinizi büyütmek için e-ticaret ile ilgili ipuçları ve altyapı çözümleriyle iş hayatınızı kolaylaştıracak dijital araçları bu bölümde bulabilirsiniz.
  • Kampanyalar: Araç kiralamadan mobil site tasarımına, dijital çözümlerden ürün indirimlerine kadar pek çok farklı kampanya ve fırsata buradan ulaşabilirsiniz.
  • Bankacılık Ürün ve Hizmetleri: Yapı Kredi’nin sunduğu avantajlı bankacılık ürün ve hizmetlerden yararlanmak için bir tıkla başvurmanız yeterli.
  • Videolar: Pazarlama, e-ticaret ve satış gibi konularda eğitim videoları, başarı öyküleri, dijital dünya ve aylık piyasa yorumu videoları sizi bekliyor.
  • Haber ve makaleler: İnternet siteleri arasında haber bulmakla zaman kaybetmek istemiyorsanız bir tıkla güncel ve sektörel haberlere buradan ulaşabileceksiniz.
  • Piyasa durumu: Piyasalara dair tüm veriler, Borsa İstanbul’un (BİST) farklı endeks verileri, döviz kurları ve piyasa haberlerine burada bulunuyor.
  • Etkinlik takvimi: Vergi, SGK ödeme günleri, resmi tatiller ve il özelinde fuarları görebileceğiniz bu takvimi kişiselleştirerek tüm önemli günleri buradan takip edebilirsiniz.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor