Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

İdeal Hayat Sigortası

İdeal Hayat Sigortası Nedir?

İdeal Hayat Sigortası, yaşam kaybı ya da tam ve daimi maluliyet durumlarına güvence sağlayan bir hayat sigortasıdır. Bu sigorta ile maluliyet durumunda kendinize, vefat durumunda da sevdiklerinize güvence sağlayabilirsiniz.

Neden İdeal Hayat Sigortası Almalıyım?

  • İdeal Hayat Sigortası, yaşam kaybı veya maluliyet durumlarında nakit desteği sağlayarak zor günlerinizi daha rahat geçirmenize yardımcı olur.
  • Beş farklı teminat seçeneğinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.
  • Ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan düşerek vergi avantajı elde edebilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nden hemen İdeal Hayat Sigortası'na başvurabilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz.

Teminatlarımız

Yaşam Kaybı ve Tam ve Daimi Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde gerçekleşecek olası bir yaşam kaybı durumunda poliçede yer alan teminat tutarı sigortalının kanuni varislerine, maluliyet durumunda ise sigortalıya ödenir. Teminatlardan her ikisinden de tazminata hak kazanılması söz konusu olmayıp, bu teminatlara ilişkin her hangi bir tazminat ödendiğinde sigorta sözleşmesi sona erer.

Asistans Hizmetleri

İdeal Hayat Sigortası ile birlikte sağlıktan, konuta pek çok alanda ek hizmet ve avantajdan yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler için (0850) 399 99 99 no’lu Allianz Müşteri Hizmetlerini arayarak 7/24 yardım alabilirsiniz.

  • Göz ve Diş Sağlığı Hizmetleri: Poliçe geçerlilik süresi boyunca 1 defa ücretsiz diş hekimi muayenesi, 1 defa ücretsiz diş temizliği ve 1 defa ücretsiz periapikal röntgen filmi hizmetlerinden yararlanılabilir. Ayrıca göz muayenesi, muayane sonrasındaki tetkik ve tedavi hizmetlerinden ve optik alışverişi hizmetinden indirimli olarak faydalanma hakkı bulunmaktadır.
  • Konut Asistans Hizmetleri: Evde çıkabilecek dâhili tesisat ve elektrik tesisatı problemleri ya da anahtar kaybı ve cam kırılması durumlarında yararlanılabilir.
  • Medikal Asistans Hizmetleri: Tıbbi danışma hizmeti,acil doktor ve ambulans gönderimi, ameliyat sonrası bakım, doğum sonrası bakım gibi medikal anlamda desteğe ihtiyaç duyulan durumlarda faydalanılabilir.
  • Yaşam Tarzı Hizmetleri: Organizasyonu Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş. tarafından yapılan, ücreti sigortalıya ait olan hizmetlerdir. Sigortalıların talepleri doğrultusunda diyetisyen desteği ve sağlıklı beslenme yöntemleri, anti aging, araç kiralama servisi, trafik-yol danışma, sağlıklı zayıflama yöntemleri gibi konularda bilgiler verilip, talep edilmesi durumunda organizasyonlar yapılmaktadır.

Sigorta Süresi

Sigorta yıllık olarak düzenlenir, talep etmeniz durumunda her yıl otomatik olarak yenilenir.

Kimler Sigorta Kapsamına Girebilir?

18 - 60 yaşları arasındaki herkes başvurabilir.

Ne Kadar Prim Öderim?

Yaş Teminat Tutarı Toplam Prim Aylık Prim Tutarı(*)
20.000 TL 156 TL 13 TL
18-60 30.000 TL 204 TL 17 TL
40.000 TL 252 TL 21 TL
50.000 TL 300 TL 25 TL

* Yapı Kredi Kredi kartlarından 12 taksit ile gerçekleştirilen ödemeler için geçerlidir.

** 24 Haziran 2018 tarihinden önce teminat tutarı 10.000 TL olarak düzenlenen poliçeler için geçerli teminat tutarı 10.000 TL olarak devam etmektedir ve söz konusu poliçeler aynı teminat tutarı üzerinden yenilenebilir.

Ödeme Seçenekleri

Hesaptan peşin, kredi kartından peşin veya 12 taksit olarak ödeyebilirsiniz.

Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için Müşteri İletişim Merkezi’mizi arayabilir ya da size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

İdeal Hayat Sigortası poliçenizi tüm Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden, Müşteri İletişim Merkezi’nden ya da Yapı Kredi şubelerinden alabilirsiniz.

İdeal Hayat Sigortası poliçesinin Bilgilendirme Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor