Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Diğer Nakit Krediler

Borçlu Cari Krediler

Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınıza yönelik, üçer aylık faiz dönemlerine tabi kredilerimizdir. Kredi ödemeleriniz süresince borçlu cari hesabınız artı ve eksi bakiyeye dönebileceği için nakit ödemeler ile kısmen veya tamamen kapatabilirsiniz. Böylece şirketinizin faiz yükünü oldukça hafifletebilirsiniz.

Spot Krediler

Faiz oranı kredinizi kullanmaya başladığınız tarihte belirlenerek sabitlenen kredilerimizdir. Böylece piyasadaki dalgalanmalara karşı kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu tip kredilerde faiz ve ana para tahsilatları vade sonunda gerçekleşir.

İskonto / İştira Kredileri

Senet portföyü geniş olan müşterilerimizin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile, henüz vadesi gelmemiş senetlerin iskonto edilerek karşılığında nakit verilmesi yoluyla kullanılabilen kredilerdir. Ödeme yerinin belediye sınırları dahilinde olup olmamasına göre ‘iskonto' ya da ‘iştira' adını alır.

Esnek Ticari Hesap

Hesabınızda yeterli bakiye olmasa dahi belli bir limit içerisinde kredi avantajından yararlanabileceğiniz hesap tipidir. Bu sayede, faturalarınızı ve düzenli ödemelerinizi gecikme kaygısı olmaksızın son ödeme tarihinde Esnek Ticari Hesabınızından ödeyebilirsiniz.

Dövize Endeksli Krediler

Onaylandığı tarihte bir döviz cinsine endekslenerek TL karşılığı kullanımınıza sunulan kredilerimizdir. İhracat taahhüdü içermez.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor