Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, ülkemizin kültür-sanat yaşamını ulusal ve evrensel düzeyde zenginleştirmek, sanatseverleri çağdaş, nitelikli, farklı sanat olaylarıyla buluşturmak ve kültür mirasını gelecek kuşaklara bırakmak amacıyla kuruldu. Bankanın kuruluşundan itibaren kültür-sanat müşavirliği altında başlatılan faaliyetler 1996'da yeniden yapılandırıldı. Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık A. Ş. bünyesinde çeşitli sergiler, yayınlar ve konuşmalar düzenlenmektedir.

Yapı Kredi Yayınları

Yapı Kredi Yayınları

Yapı Kredi'nin kültür ve sanata verdiği önemin doğal bir uzantısı olan Yapı Kredi Yayınları, 1945 yılında Doğan Kardeş dergisi ve yayınlarıyla başlayan Türk yayıncılığının en büyük, en etkili kuruluşlarından biridir. Yapı Kredi Yayınları, 2017 sonu itibariyle 5.005 başlıkta kitap yayımlayarak kırılması güç bir rekora imza atarken 256 yeni başlık 1.165 yeniden basımla yayıncılık dünyasının önemli bir aktörü olmaya devam ediyor.Toplumun refah düzeyini yükseltecek eğitim ve kültür-sanat projelerini destekleme misyonu doğrultusunda Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık, Türkiye'de henüz gelişme aşamasında olan sesli kitap yayıncılığına da büyük önem veriyor. Bu alana, 2017 sonu itibariyle yayınlanan 313 eserle önemli bir katkıda bulunuyor.

Kültür Sanat

Kültür Sanat

Yapı Kredi Kültür Sanat, resim, heykel, fotoğraf, grafik, arkeoloji ve kültür alanlarında gündem oluşturan, dikkat çekici sergilere ev sahipliği yapıyor. Her yıl pek çok kültür ve sanat aktivitesi Yapı Kredi Kültür Sanat binasında sanatseverlerle buluşuyor. Sinemadan edebiyata, sanat tarihinden fotoğrafçılığa ve yaratıcı drama ile okuma etkinliklerine kadar uzanan geniş bir kültürel yelpazede, konunun uzmanlarıyla her yaş ve ilgi alanından insanları etkinliklerle bir araya getiriyor. Beyoğlu'ndaki kültürel dokunun en büyük parçası, Yapı Kredi’nin ülkemize bir armağanı, bir sanat adası olan Yapı Kredi Kültür Sanat binası 2017 Eylül ayında yenilenerek geri döndü. Yapı Kredi Koleksiyonları’ndan oluşan “Sarmal” adlı sergiyle kapılarını açan Yapı Kredi Kültür Sanat binası, tüm sanatseverlerin ilgi odağı olmaya her zamanki yerinde devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi için: www.ykykultur.com.tr

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor