Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Etkinlikler ve Sponsorluklar

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri

Tiyatro sahnesine çıkan ilk Türk kadın sanatçı Afife Jale’nin anısını yaşatmak adına 1997 yılından bu yana düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, her yıl sadece tiyatronun başarılı isimlerini ödüllendirmekle kalmıyor, bu sanata olan farkındalığı artırmayı da amaçlıyor. Türkiye’nin en prestijli ve uzun soluklu ödülü olan Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nin sahipleri ise aralarında akademisyen, dramaturg ve tiyatro sanatçısı gibi bu sanata gönül vermiş pek çok değerli ismin yer aldığı 33 kişilik jüri tarafından belirleniyor.

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri jürisi, sezon boyunca izlediği tüm oyunları oylayarak, 11 ana dal ve 4 özel olmak üzere toplam 15 ödülün sahiplerini belirliyor.

2017 Ödülleri

Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri bu yıl da 24 Nisan Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen görkemli bir törenle 21. kez sahiplerine kavuştu.

Ödül alacak adayların 3 Nisan’da açıklanmasıyla başlayan heyecanlı bekleyiş, sanat ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği ödül gecesiyle sona erdi. Tüm tiyatro camiasının merakla beklediği gecede, tiyatro tarihimize geçen ustalara takdim edilen Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü’nün sahibi Işıl Kasapoğlu olurken, tiyatronun gelişimine destek vermiş iş ve sanat dünyasından önemli şahsiyetlere verilen Yapı Kredi Özel Ödülü’nün sahibi ise Ayla Algan oldu. Komedi ya da Müzikal dalındaki oyunlara ilk kez geçtiğimiz yıl verilmeye başlanan "Haldun Dormen Özel Ödülü"ne Hedwig ve Angry Inch layık görülürken, Türk tiyatrosunu geliştiren ve zenginleştiren oyun yazarlarına sunulan Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü ise Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun oldu.

YILIN EN BAŞARILI PRODÜKSİYONU Bakırköy Belediye Tiyatroları - Gülünç Karanlık
YILIN EN BAŞARILI YÖNETMENİ Şahika Tekand – Godot'yu Beklerken
YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU Şerif Erol – Vanya, Sonya, Maşa ve Spike
YILIN EN BAŞARILI KADIN OYUNCUSU Merve Dizdar – Yutmak
YILIN EN BAŞARILI YARDIMCI ERKEK OYUNCUSU Erol Ozan Ayhan – Gülünç Karanlık
YILIN EN BAŞARILI YARDIMCI KADIN OYUNCUSU Ayşe Günyüz – Hedwig ve Angry Inch
YILIN EN BAŞARILI SAHNE TASARIMI Cem Yılmazer – Gülünç Karanlık
YILIN EN BAŞARILI GİYSİ TASARIMI Makbule Mercan – Joko’nun Doğum Günü
YILIN EN BAŞARILI SAHNE MÜZİĞİ Ayşe Tütüncü – Kıran Resimleri
YILIN EN BAŞARILI IŞIK TASARIMI Cem Yılmazer – Nefesinizi Nasıl Tutarsınız?
YILIN BAŞARILI GENÇ KUŞAK SANATÇISI Cem Yiğit Üzümoğlu – Troas

Afife Jale Kimdir?

Afife, 1902 yılında İstanbul’un Kadıköy semtinde dünyaya geldi. 10 Kasım 1918’de Darülbedayi’ye talebe olarak kabul edilen Beyza, Refika, Behire ve Memduha adlarındaki beş kızdan biri oldu. Beyza, Behire ve Memduha “nasılsa sahneye çıkamayacakları” gerekçesiyle kısa sürede pes etmişlerse de aynı yıl içinde Afife ”mülazım artistlik” (stajyer oyuncu), Refika ise suflör olarak kadroya alındılar. Refika, sahne gerisinde görev alan ilk Türk kadını olurken, tüm yıl provalara katılan Afife, sahneye çıkma fırsatını ancak Hüseyin Suat’ın “Yamalar” adlı oyunundaki Emel rolünü oynayacak Eliza Binemeciyan’ın Paris’e gitmesiyle yakaladı. Darülbedayi yöneticileri,1919 yılının 13 Nisan gecesinde premier’i yapılacak olan oyunda Emel rolünü Afife’ye verdiler. Böylelikle Afife, Kadıköy’deki Apollon Sineması’nda (şimdiki Rexx) Emel rolünü oynayarak sahneye çıkan ilk Türk kadını oldu.

Detaylı bilgi için: www.afife.org

Ailece Sınırsız Eğlence

Kidzania

Kidzania

Dünyanın 1 numaralı "Çocuk Cumhuriyeti KidZania” Yapı Kredi resmi sponsorluğunda artık İstanbul’da!

KidZania, dünyanın önde gelen, eğlendirirken bilgilendiren deneyimsel bir tema parkı. Sektörünün dünyada en hızlı büyüyen ve sayısız ödül almış tek çocuk markası olan keşif ve eğlence cumhuriyeti KidZania, 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekanda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası!

KidZania, itfaiyesi, bankası, hastanesi, süpermarketi, stadyumu ve arkeoloji müzesiyle çocuklar için dört dörtlük bir dünya!

Kidzania İstanbul'da

  • Çocuklar 60’tan fazla aktivite alanında, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90’dan fazla rol üstlenme imkanına sahip oluyor.
  • İstediği mesleği seçen çocuklar, bu konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyor!
  • Pilotlar uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini aralıyor, arkeologlar kazı yapıyor ve şefler pizzadan dondurmaya kadar leziz yiyecekler hazırlıyor.
  • Yaptıkları iş karşılığında çocuklar KidZania’nın resmi para birimi olan KidZos’ları kazanabiliyor ve harcayabiliyor! Dünyanın her yerindeki KidZania’larda geçerli olan KidZos, ürün ve hizmet satın almak için de kullanılabiliyor.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor