Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

Etkinlikler ve Sponsorluklar

19. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri Sahiplerine Kavuştu

Andre Rieu

Türkiye’nin ilk müslüman kadın tiyatro oyuncusu Afife Jale anısına düzenlenen Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri, Yapı Kredi’nin desteği ve Haldun Dormen’in danışmanlığıyla 1996 - 1997 sezonundan bu yana sürdürülüyor. Türkiye’nin en uzun soluklu ve prestijli sanat ödülleri arasında önemli bir yere sahip olan Afife Tiyatro Ödülleri bu yıl 19 yaşında...

Tiyatro camiasının büyük bir merak ve heyecanla beklediği ödüller 27 Nisan 2015 Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Yılın En Başarılı Prodüksiyonu Ödülü “Bir Yaz Gecesi” oyunuyla “İstanbul Büyükşehir Belediye Tiyatroları’nın” olurken, Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu ödülü “Tesir” oyunundaki perfomansıyla Aslı Yılmaz’ın, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu ödülü ise “İki Kişilik Yaz” oyunundaki performansıyla Tuğrul Tülek’in oldu. Gecede Yapı Kredi Özel Ödülü Şahika Tekand’a verildi. Muhsin Ertuğrul Özel Ödülü’nü Prof. Dr. Zeliha Berksoy alırken, Cevat Fehmi Başkut Özel Ödülü’nü Firuze Engin’in oldu.

Ödüllerle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Ailece Sınırsız Eğlence

GOAL! Sergisi

GOAL

5 Haziran 2016 tarihine kadar Yapı Kredi kredi kartları ile alacağınız GOAL! Sergisi biletleri %25 indirimli!*

Dünyanın en kapsamlı futbol koleksiyonu olan; 300 binden fazla parçaya sahip, 30 milyon Euro değerindeki "World Football Collection"ın, Barley Arts tarafından seçilen en değerli 600 eseri, Sefada Entertainment & Zorlu PSM tarafından düzenlenen Goal! Sergisi ile biraraya getirildi. Goal! Sergisi 2 Mart - 5 Haziran tarihleri arasında Zorlu PSM Meydan Fuaye'de futbol tutkunlarıyla buluşuyor.

Geçmişten günümüze dünyaca ünlü kulüp takımları, milli takımlar, oyuncular ve teknik direktörlere odaklanan, sadece odaklanmakla kalmayıp ziyaretçilerine baştan sona bir tarih sunan Goal! Sergisi, interaktif yönüyle ise benzersiz bir deneyim sağlıyor.

Pele'den Romario'ya, Johan Cruyff'tan Arjen Robben'e, Maradona'dan Messi'ye farklı jenerasyonlardan ikon futbolcuların; Barcelona'dan Milan'a, Manchester United'dan Bayern Münih'e kulüp bazında dünya futboluna önderlik eden takımların dünü ve bugününe ait birçok özel an ziyaretçileri bekliyor.

Dünyaca ünlü futbol yıldızlarının formasından kramponuna, kaleci eldiveninden kazandıkları ödül ve kupalara kadar uzanan geniş bir yelpazeye ulaşan kişisel eşyaları da Goal! Sergisi’nde.

*Kampanya 5 Haziran 2016 tarihine kadar geçerlidir. Tüm Yapı Kredi kredi kartlarıyla alınan biletler %25 indirimlidir.
Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 6 bilet satın alabilir.
Biletlere www.biletix.com , www.zorlucenterpsm.com siteleri ile Zorlu gişelerinden ulaşılabilir.
Zorlu gişelerinde yapılacak indirim Yapı Kredi kredi kartının personele gösterilmesi ile ödeme esnasında yapılacaktır.

Kidzania

Kidzania

Dünyanın 1 numaralı "Çocuk Cumhuriyeti KidZania” Yapı Kredi resmi sponsorluğunda artık İstanbul’da!

KidZania, dünyanın önde gelen, eğlendirirken bilgilendiren deneyimsel bir tema parkı. Sektörünün dünyada en hızlı büyüyen ve sayısız ödül almış tek çocuk markası olan keşif ve eğlence cumhuriyeti KidZania, 4-14 yaş arası çocuklara, iç mekanda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası!

KidZania, itfaiyesi, bankası, hastanesi, süpermarketi, stadyumu ve arkeoloji müzesiyle çocuklar için dört dörtlük bir dünya!

Kidzania İstanbul'da

  • Çocuklar 60’tan fazla aktivite alanında, kendi becerilerine ve ilgi alanlarına yanıt verecek farklı düzeylerde 90’dan fazla rol üstlenme imkanına sahip oluyor.
  • İstediği mesleği seçen çocuklar, bu konuda bilgilendiriliyor ve gerçek bir üniforma giyip işbaşı yapıyor!
  • Pilotlar uçak kullanıyor, gizli ajanlar sır perdelerini aralıyor, arkeologlar kazı yapıyor ve şefler pizzadan dondurmaya kadar leziz yiyecekler hazırlıyor.
  • Yaptıkları iş karşılığında çocuklar KidZania’nın resmi para birimi olan KidZos’ları kazanabiliyor ve harcayabiliyor! Dünyanın her yerindeki KidZania’larda geçerli olan KidZos, ürün ve hizmet satın almak için de kullanılabiliyor.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor