Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ödemeler ve Hizmetler

Günlük yaşamın hızlı temposu içinde zaman harcamak istemediğiniz için Yapı Kredi'nin sunduğu ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Fatura Ödemeleri

Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Düzenli Ödemeler

Aidat, okul taksidi gibi ister sabit miktarlarda sabit aralıklarda, ister değişken miktarlarda değişken aralıklarda yaptığınız tüm ödemeler için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Kira Ödemeleri

Kira Ödemeleriniz için bankamızdan Düzenli Kira Ödemesi talimatı vererek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Üstelik havale ücreti de ödemezsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Findeks Paketleri

Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış Findeks Paketleri ile kredili ürünlerinize ilişkin ödeme performansınızı izleyerek, kişiye özel finansal danışmanlık, takip ve uyarı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Düzenli Harçlık

Düzenli Harçlık ile hesabınızdaki bakiye azaldığında, yakınınızın hesabından sizin hesabınıza otomatik olarak para transferi yapılır ve hesabınızdaki para belirlediğiniz miktarın altına düşmez.

Bilgi almak için tıklayınız.

Taksitli Eğitim Sistemi

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST), hesabınızda yeterli para bulunmasa bile okul ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirir. Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) çocuğunuzun okul taksitlerinin, okul tarafından belirlenen ödeme planı çerçevesinde, sizin hesabınızdan okulun hesabına otomatik olarak ödenmesini sağlayan bir hizmettir.

Bilgi almak için tıklayınız.

Üniversite Ödemeleri

Bankamızla anlaşması bulunan bir üniversitede* okuyorsanız, üniversite harcı, yurt ücreti, yurt depozitosu, öğrenci kimliği, kitap ve kırtasiye giderlerinizle ilgili her türlü ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Bağışlar

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'na girerek Para Transferleri / Bağış adımından bağış yapabileceğiniz kuruluşlar.

Bilgi almak için tıklayınız.

Seyahat Çeki Tahsilatı

American Express, Thomas Cook ve Swiss Bankers firmaları tarafından sunulmuş Seyahat Çeklerini tüm şubelerimizden bozdurabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Hızlı Geçiş Sistemi

Otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), kolay, hızlı ve indirimli geçiş yapmayı sağlayan özel bir uygulamadır. Bankamızdan HGS etiketi alarak, HGS'nin fırsatlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Ödeme Merkezi İnternet Bankacılığı Üyeliği Mortgage Başvurusu Yapmak İstiyorum Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum Mortgage Başvurusu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor