Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Ödemeler ve Hizmetler

Günlük yaşamın hızlı temposu içinde zaman harcamak istemediğiniz için Yapı Kredi'nin sunduğu ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.

Fatura Ödemeleri

Telefon, doğalgaz, elektrik, su, kablolu TV, ADSL, Digiturk, Superonline, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınız için talimat vererek kolayca ödeyebilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Düzenli Ödemeler

Aidat, okul taksidi gibi ister sabit miktarlarda sabit aralıklarda, ister değişken miktarlarda değişken aralıklarda yaptığınız tüm ödemeler için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Kira Ödemeleri

Kira Ödemeleriniz için bankamızdan Düzenli Kira Ödemesi talimatı vererek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Üstelik havale ücreti de ödemezsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Findeks Paketleri

Farklı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanmış Findeks Paketleri ile kredili ürünlerinize ilişkin ödeme performansınızı izleyerek, kişiye özel finansal danışmanlık, takip ve uyarı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Düzenli Harçlık

Düzenli Harçlık ile hesabınızdaki bakiye azaldığında, yakınınızın hesabından sizin hesabınıza otomatik olarak para transferi yapılır ve hesabınızdaki para belirlediğiniz miktarın altına düşmez.

Bilgi almak için tıklayınız.

Taksitli Eğitim Sistemi

Taksitli Eğitim Sistemi (TEST), hesabınızda yeterli para bulunmasa bile okul ödemelerinizi sizin adınıza gerçekleştirir. Taksitli Eğitim Sistemi (TEST) çocuğunuzun okul taksitlerinin, okul tarafından belirlenen ödeme planı çerçevesinde, sizin hesabınızdan okulun hesabına otomatik olarak ödenmesini sağlayan bir hizmettir.

Bilgi almak için tıklayınız.

Üniversite Ödemeleri

Bankamızla anlaşması bulunan bir üniversitede* okuyorsanız, üniversite harcı, yurt ücreti, yurt depozitosu, öğrenci kimliği, kitap ve kırtasiye giderlerinizle ilgili her türlü ödemenizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Emekli Maaş Ödemeleri

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) emeklilerine özel hazırlamış olduğumuz “Emekli Paketi” avantajlarımızdan yararlanmak ve emekli maaşınızı Yapı Kredi’den almak için bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Bağışlar

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı'na girerek Para Transferleri / Bağış adımından bağış yapabileceğiniz kuruluşlar.

Bilgi almak için tıklayınız.

Seyahat Çeki Tahsilatı

American Express, Thomas Cook ve Swiss Bankers firmaları tarafından sunulmuş Seyahat Çeklerini tüm şubelerimizden bozdurabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Hızlı Geçiş Sistemi

Otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan HGS (Hızlı Geçiş Sistemi), kolay, hızlı ve indirimli geçiş yapmayı sağlayan özel bir uygulamadır. Bankamızdan HGS etiketi alarak, HGS'nin fırsatlarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Şans Oyunları Ödemeleri

Bankamızla anlaşması bulunan yasal şans oyunları kurumlarının* para yatırma işlemlerini Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Mobil’den veya ATM’lerimizden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgi almak için tıklayınız.

Ödeme Merkezi İnternet Bankacılığı Üyeliği Mortgage Başvurusu Yapmak İstiyorum Kredi Başvurusu Yapmak İstiyorum BES Başvuruşu Yapmak İstiyorum Mortgage Başvurusu Yapmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor