Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Self Servis World

Yapı Kredi’den Türkiye’de bir ilk olan Self Servis World ile kazancınıza kazanç, gücünüze güç katın!

Self Servis World ile işyerlerinize özel kendi puan ve indirim kampanyalarınızı oluşturabilir, bu kampanyalarınızı SMS ve e-posta ile size özel olarak hazırlanan kampanya hedef kitlenize duyurabilirsiniz.

Self Servis World’e Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nde yer alan Üye İşyeri menüsü altından ulaşabilirsiniz. Kurumsal İnternet Şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

Self Servis World üyeliğinizi aktif hale getirmek için Self Servis World sözleşmenizi, müşteri statünüze göre Kurumsal İnternet Şubesi’nden online olarak veya Yapı Kredi şubelerimizden imzalayabilirsiniz.

Self Servis World’de sizi neler bekliyor?

  • “Aktif Müşteri Kampanyası”, “Potansiyel Müşteri Kampanyası”, “Eski Müşteri Geri Kazanım” veya “Genel Kampanya” seçenekleri ile kampanyanıza özel oluşturulacak hedef kitlenize kolayca ulaşabilirsiniz.
  • “Akıllı Kitle Seçimi” uygulaması milyonlarca Yapı Kredi kredi kartı müşterisi arasından kampanyanıza en uygun müşteri kitlesini size özel olarak oluşturur.
  • Kampanyalarınızı Yapı Kredi’nin sizin için hazırladığı SMS ve e-posta şablonlarından istediğinizi seçerek duyurabilirsiniz.
  • Kampanyalarınızı hedef kitlenize size özel tasarlanan worldcard.com.tr’deki kampanya detay sayfanız ile birlikte duyurabilirsiniz.
  • Kampanyalarınız ile ilgili detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor