Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nakit Krediler

Türk Lirası Nakdi Krediler

Borçlu Cari Krediler

Kısa süreli finansman ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılır. Piyasa koşullarına göre değişen, faizleri üçer aylık dönemler sonunda tahsil edilen ve vadesinden önce de kapatılabilen bu kredi, firmanıza kasa kolaylığı sağlar.

Spot Krediler

Faiz oranının kullanım tarihinde belirlenip sabitlenen bu kredi tipinin faiz ve anapara tahsilatları vade sonunda gerçekleşir. Sabit faiz sizi piyasalardaki dalgalanmalardan korur.

Dövize Endeksli Krediler

Kullandırım aşamasında bir döviz cinsine endekslenerek TL karşılığı kullandırılan kredilerdir. İhracat taahhüdü içermez. Kur farkı ve faiz üzerinden KKDF ve BSMV tahsil edilir. Kurlardaki artışın faizlerin altında kalması halinde caziptir.

Eximbank Kredileri

Düşük faizli, ihracat taahhüdü doğuran, vergi, resim ve harçtan muaf, azami vadesi 360 gün olan bir kredidir. T. Eximbank'in kaynaklarından bankamıza tahsis edilen limit dahilinde kullandırılır.

İskonto İştira Kredileri

Çek portföyü geniş olan müşterilerin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile, henüz vadesi gelmemiş çeklerin iskonto edilerek, karşılığında nakit kredi verilir. Ödeme yerinin belediye sınırları dahilinde olup olmaması “iskonto” veya “iştira” adını almasını sağlar.

Yabancı Para Nakdi Krediler

Döviz Kredileri

İhracat faaliyetlerinde bulunan Türkiye'de yerleşik firmalara TCMB sermaye hareketleri talimatı çerçevesinde verilen ve taahhüt mecburiyeti yaratan kredilerdir.

Eximbank Kredileri

Düşük faizli, ihracat taahhüdü doğuran, vergi, resim ve harçtan muaf, azami vadesi 360 gün olan bir kredidir. T.Eximbank'ın kaynaklarından bankamıza tahsis edilen limit dahilinde kullandırılır.

Çek İştira Kredileri

Senet portföyü geniş olan müşterilerin kısa süreli nakit ihtiyaçlarını gidermek amacı ile, henüz vadesi gelmemiş senetleri iskonto edilerek, karşılığında nakit kredi verilir. Ödeme yerinin belediye sınırları dahilinde olup olmaması “iskonto” veya “iştira” adını almasını sağlar.

Yurt Dışı Kaynaklı Prefinansman Kredileri

İhracat, ihracat sayılan satış ve teslimler ve döviz kazandırıcı faaliyetler ile ilgili mal ve hizmet alımının finansmanında kullanılmak üzere, firmalarca, bizzat yurtdışındaki alıcıdan veya uluslararası piyasalardan sağlanıp, bankamız aracılığıyla alışı yapılmak suretiyle kullanılan kredilerdir. Kredinin anapara, faiz ve masrafları, ihracat bedelleri, ihracat sayılan satış ve teslimler ile döviz kazandırıcı faaliyetlerden sağlanan bedellerle ödenir.

İşletme Kredileri

Vade kısıtlaması olmayan bu krediler, bankamız aracılığı ile döviz alışları bir defada yapılarak, TL olarak kullandırılmaktadır. Kredinin kullandırımı için borçlunun kredinin vadesi, faiz oranı vb. bilgileri içeren kredi sözleşmesi ile bankamıza başvurması yeterlidir.

Yatırım Kredileri

Yatırım Teşvik Belgesi kapsamında yatırımların finansmanı amacıyla kullandırılan kredilerdir. Vade kısıtlaması yoktur.

Yatırım Bankacılığı konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor