Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Altın Birikim

Altın Birikim ürünü ile vadesiz hesabınızdan ve/veya Yapı Kredi kredi kartınızdan, belirlediğiniz tarihlerde ve tutarda düzenli olarak altın alınması talimatı verebilirsiniz.

  • Dilerseniz çocuklarınız veya sevdikleriniz adına Altın Birikim Talimatı vererek onların geleceğine katkıda bulunabilirsiniz.
  • Birikim tutarınızı artırmak isterseniz, dilediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesi'ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. İnternet/Mobil Şube şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

  • Ödeme tutarınızı, minimum ödeme tutarının altına düşmediği sürece, istediğiniz kadar değiştirebilirsiniz.
  • Belirlediğiniz TL ya da döviz tutar karşılığı gram altın alım talimatı verebileceğiniz gibi, gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve tam altın alınması talimatı da verebilirsiniz.*
  • Altın Birikim Talimatı ile altınlarınızın çalınması ve kaybolması riski olmadan düzenli olarak altın biriktirebilirsiniz.

Kredi kartı ile Altın Birikim talimatları yalnızca TL cinsinden verilebilmektedir, altın cinsinden kredi kartı ile altın birikim talimatı verilememektedir. (Örneğin; müşteriler tarafından 100 TL karşılığı gram altın alınması talimatı verilebilirken, 1 gram ya da 1 çeyrek altın alınması talimatı verilememektedir.)

Altın Birikim Talimatı verme, talimatlarınız hakkında bilgi alma, talimatlarınızda değişiklik yapma, kendi belirleyeceğiniz tarih ve tutarda ilave "Ara Ödeme" gerçekleştirme, ödeme atlama ve talimat iptal etme işlemlerini Yapı Kredi şubeleri, İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı gibi alternatif dağıtım kanalları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

*Müşteri tarafından Çeyrek Altın birikimi talep edilmekteyse müşteri hesabına 1,605 gram, Yarım Altın birikimi talep edilmekteyse 3,21 gram, Tam Altın birikimi talep edilmekteyse 6,42 gram altın aktarılacaktır. Bankamızda altının fiziki teslimi 1 kg ve üzeri birer kilo ve katları şeklinde yapılmaktadır. Müşterilere çeyrek, yarım ve tam altın cinsinden fiziki teslim yapılmayacaktır.

Bireysel İnternet Şubesi’nde Yatırımlar altında yer alan Altın Birikim menüsüne girerek hemen talimat verebilirsiniz.

Kendi adınıza, çocuğunuz veya sevdikleriniz adına düzenli olarak döviz biriktirmenize olanak sağlayacak Döviz Birikim ürünü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor