Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Nasıl Şifre Alınır?

Nerede olursanız olun Tek Şifre almak çok kolay! Üstelik Tek Şifre’nizi Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi’nde kullanabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız ya da üye olmak istiyorsanız; size en uygun kanalı seçerek hemen bir Tek Şifre alın!

Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden kolayca Bireysel İnternet/Mobil Şube ve Müşteri İletişim Merkezi’nde geçerli olacak Tek Şifre’nizi alabilirsiniz.

Bilgilerinizi girdikten sonra, şifre belirleme ekranında internet ve mobil şubeye girişte kullanacağınız Kullanıcı Kodunuz gösterilecektir.

Şifrenizi belirledikten sonra Kullanıcı Kodunuz/T.C. kimlik numaranız ve Tek Şifrenizle internet/mobil şubeyi hemen kullanmaya başlayabilir ve Müşteri İletişim Merkezi’nden işlem yapabilirsiniz.

ŞİFRE AL /
ŞİFREMİ UNUTTUM

Yapı Kredi Mobil’de yer alan Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden kolayca Tek Şifre’nizi alabilirsiniz.

Bilgilerinizi girdikten sonra, şifre belirleme ekranında internet ve mobil şubeye girişte kullanacağınız Kullanıcı Kodunuz gösterilecektir.

Şifrenizi belirledikten sonra Kullanıcı Kodunuz/T.C. kimlik numaranız ve şifrenizle internet/mobil şubeyi hemen kullanmaya başlayabilir ve Müşteri İletişim Merkezi’nden işlem yapabilirsiniz.

Tüm Yapı Kredi ATM’lerinden kolayca Tek Şifre alabilirsiniz. Size en yakın ATM’lerimizi görmek için tıklayınız.

Hemen Şifre Almak İçin,

 • Kartınızı taktıktan sonra "Kullanıcı/Başvuru İşlemleri" menüsünden başvurun “Kullanıcı İşlemleri”ni seçin. Bu ekranda “İnternet/Mobil Şube Başvurusu/Yeni Şifre Alma” seçeneğini işaretleyin.
 • Başvurunuz sonucunda belirlediğiniz cep telefonunuza gönderilecek şifre ve TCKN’niz ile Bireysel İnternet Şubesi’ne ya da Yapı Kredi Mobil’e giriş yapabilir ve yeni şifrenizi anında belirleyebilirsiniz.

  ATM'den İnternet Şubesi’ne başvurduysanız, cep telefonunuza gelen şifre ile İnternet Şubesi’ne hemen giriş yapmak için tıklayınız. Yap Kredi Mobil'i cihazınıza indirmek için tıklayınız.

  • Cep telefonunuza gelen şifrenizin geçerlilik süresi 7 gündür. Bu süre içinde şifrenizi kullanarak yeni bir şifre belirlemediyseniz başvurunuzu dilediğiniz kanaldan yeniden yapabilirsiniz.

444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’nden hızlı ve kolay bir şekilde Tek Şifre alabilirsiniz.

Hemen şifre almak için,

 • Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak müşteri temsilcinize Bireysel İnternet/Mobil Şube ya da Müşteri İletişim Merkezi’nde kullanmak üzere Tek Şifre almak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
 • Müşteri temsilciniz bankamızda kayıtlı cep telefonunuza SMS ile şifre gönderecektir.
 • Cep telefonunuza gönderilecek şifre ve TCKN’niz ile Bireysel İnternet Şubesi’ne ya da Yapı Kredi Mobil'e giriş yapabilir ve yeni şifrenizi anında belirleyebilirsiniz.
 • Müşteri İletişim Merkezimizden İnternet Şubesi’ne başvurduysanız, cep telefonunuza gelen şifre ile İnternet Şubesi’ne hemen giriş yapmak için tıklayınız. Yapı Kredi Mobil’i cihazınıza indirmek için tıklayınız.
  • Cep telefonunuza gelen şifrenizin geçerlilik süresi 7 gündür. Bu süre içinde şifrenizi kullanarak yeni bir şifre belirlemediyseniz başvurunuzu dilediğiniz kanaldan yeniden yapabilirsiniz.

Şubelerimizden Tek şifre almak da çok kolay.

En yakın Yapı Kredi şubesini bulmak için tıklayınız.

Hemen şifre almak için,

 • Yapı Kredi şubesinde müşteri temsilcinize Bireysel İnternet/Mobil Şube ya da Müşteri İletişim Merkezi’nde kullanmak üzere Tek Şifre almak istediğinizi belirtmeniz yeterli.
 • Müşteri temsilcisi başvurunuzu aldıktan sonra cep telefonunuza gönderilecek şifre ve TCKN’niz ile Bireysel İnternet Şubesi’ne ya da Yapı Kredi Mobil'e giriş yapabilir ve yeni şifrenizi anında belirleyebilirsiniz.
 • Şubeden İnternet Şubesi’ne başvurduysanız, cep telefonunuza gelen şifre ile İnternet Şubesi’ne hemen giriş yapmak için tıklayınız. Yapı Kredi Mobil’i cihazınıza indirmek için tıklayınız.
  • Cep telefonunuza gelen şifrenizin geçerlilik süresi 7 gündür. Bu süre içinde şifrenizi kullanarak yeni bir şifre belirlemediyseniz başvurunuzu dilediğiniz kanaldan yeniden yapabilirsiniz.

Akıllı Şifre Kullanımı

İnternet Şubesi’ne girişte tek kullanımlık şifre kullanımı zorunludur.

Tek kullanımlık şifreniz başvuru sırasında belirttiğiniz cep telefonunuza gönderilecektir. Güvenliğiniz için, İnternet ve Mobil Şube’ye giriş yaparken kullandığınız Akıllı Şifre bilgilerinizi banka personeli dahil kimseyle paylaşmayınız.

Diğer güvenlik ürünlerine başvurularınızı İnternet Şubesi’nden Ayarlarım / Akıllı Şifre işlemlerim menüsünden yapabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor