Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

e-Hesap Özeti Talimatı

Siz de e-Hesap Özeti’ne geçin, doğayı korumaya yardımcı olun.

Kredi kartınız için e-Hesap Özeti talimatı vererek, aylık kredi kartı Hesap Özetlerinizin e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. Böylece kredi kartı Hesap Özeti detaylarınıza dilediğiniz yerde kolayca ulaşabilir, hesap özetinizi düzenli olarak takip edebilirsiniz. Talimatınızı bankamız sisteminde kayıtlı e-posta adresiniz için veya yeni tanımlatacağınız e-posta adresi için verebilirsiniz.

e-Hesap Özeti Başvuru Kanalları

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Kart İşlemlerim menüsüne giriş yaparak Kartlarım > Kart Hizmetleri > Diğer İşlemler ve Yetkilendirme adımlarını izledikten sonra e-Hesap Özeti talimatı vermek istediğiniz kredi kartınızı seçebilirsiniz.

Kayıtlı e-posta adreslerinizden birini seçerek veya yeni bir e-posta adresi ekleyerek işleminizi onaylamanız durumunda e-Hesap Özeti tanımlaması yapabilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz. Şifre alabileceğiniz diğer kanallar hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’nı arayarak 1-1’i tuşladıktan sonra müşteri temsilcimizin yardımıyla e-Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi şubesine uğrayarak, kredi kartınız için e-Hesap Özeti talimatı verebilirsiniz.

SMS

SMS yoluyla e-Hesap Özeti talimatı vermek için, EKSTRE yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı 4454'e SMS atabilirsiniz.

Hesap Özetlerinizin doğru adrese gönderilmesi için, bankamızda kayıtlı e-posta adresinizin güncel olduğundan emin olmalısınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor