Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

POS Avans

POS Avans ile esnaf ve işletmeler şimdi POS alacaklarını vade gününü beklemeden zahmetsizce tek bir talimatla ödemelerinde kullanabilir ve nakit akışını rahatça kontrol edebilir.

Üstelik gönderilen POS Avans tutarları alıcılar tarafından da diledikleri an transfer edilebilir, para alışverişi vadeleri beklemeden devam eder.

POS Avans kullanıcıları POS Avans talimatı verebilmek için Yapı Kredi Kurumsal Internet Şubesi’nden, Yapı Kredi Mobil’den online olarak veya şubelerimizden fiziki olarak POS Avans Sözleşmesi imzalayarak üyeliklerini başlatabilir ve yine aynı kanallar üzerinden POS Avans kullanmaya başlayabilirler.

POS Avans alıcıları ise sözleşme imzalamaya gerek kalmaksızın ödeme alabilirler.

Yapı Kredi Üye İşyeri olarak blokede bekleyen POS alacaklarınız ile, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Mobil’deki Üye İşyeri menüsü üzerinden ve Şubelerimiz aracılığıyla POS Avans oluşturabilir, size gelen POS Avans tutarlarını tercihinize bağlı olarak, vade tarihinde veya vade tarihini beklemeden farklı alıcılara transfer etmek ya da vade tarihinden önce nakde dönüştürmek üzere talimat verebilirsiniz.

POS Avans talimatı verildikten sonra Bankamız tarafından, hem gönderene hem alıcıya işlem detaylarını içeren bilgilendirme SMS’i gönderilir ve bu sayede ticari ilişkilerinizde ödeme güvenceli bir ortam oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, POS Avans islemlerinizi Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve şubelerimiz aracılığıyla kolayca takip edilebilir, işlemlerinizin detaylarını izleyebilirsiniz.

* POS Avans ücret ve komisyonları hakkında Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi şubelerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor