Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Seyahat Sağlık Sigortası

Allianz Sigorta, tüm dünyada (Lübnan, Irak, İran, Burma (Myanmar), Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Liberya, Afganistan, Sudan, Suriye hariç) yapacağınız seyahatlerde kaza ve ani hastalık durumunda, size, Seyahat Sağlık Sigortası ile Avrupa Birliği normlarında güvence sağlarken, aynı zamanda sağlık danışmanlığı ve asistans hizmetleri sunmaktadır.

Yurt dışına yapacağınız seyahatiniz süresince geçerli olan Seyahat Sağlık Sigortası, 24 saat hizmet veren Allianz Worldwide Partners Hizmet Merkezi desteği ile, sağlık konunuza göre gerekli tedaviyle ilgili her türlü hizmeti poliçeniz kapsamında sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nden hemen Seyahat Sağlık Sigortası'na başvurabilirsiniz. İnternet şubesi şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden anında şifre oluşturabilirsiniz.

Bilgi Almak İçin

Detaylı bilgi için size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ni ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası poliçenizi Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’nden, Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden ya da tüm Yapı Kredi şubelerinden alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası poliçesinin Bilgilendirme Formu'na ulaşmak için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor