Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Taksitli Ticari Krediler

İşletmenizin her türlü finansman ihtiyacı için uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi Yapı Kredi’de!

Mal alımından ofis yenilemesine, yeni ekipman ihtiyacından işinizi büyütmek için yapacağınız yatırımlara kadar tüm ihtiyaçlarınız için, esnaf ve KOBİ’lere özel taksitli ticari kredilerimizden faydalanabilirsiniz.

Özellikle orta ve uzun vadeye yayabileceğiniz yatırımlar veya işletme sermayesi finansmanı için taksitli ticari kredi kullanabilirsiniz. Nakit ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ödeme planlarınızı, aylık taksitler halinde veya esnek olarak oluşturabilirsiniz.

Taksitli Ticari Kredi Çeşitlerimiz

Nakit Destek Kredisi

Kullanım Amacı: Her türlü işletme sermayesi ihtiyacını karşılamaya yönelik kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Makine Donanım Kredisi

Kullanım Amacı: Tüm sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin faaliyetlerinde kullanacakları sıfır veya 2. el makine, ekipman, donanım, yedek parça vb. alımlarının finansmanı amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: Satın alınacak ürünün KDV hariç fatura tutarı kadar.

Vade: 60 aya kadar.

Ödemesi Kolay Turizm Kredisi

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren ve geliri sezonsal olarak değişen işletmelerin yatırım ihtiyaçlarını, nakit akışlarına paralel bir ödeme planı ile karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile her yıl en az 4 taksit ödemesi olacak şekilde, yılda 8 aya kadar ödemesiz olarak. Ödeme yapılacak aylar nakit akışına uygun şekilde seçilebilmektedir.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Sezona Hazırlık Kredisi

Kullanım Amacı: Turizm sektöründe faaliyet gösteren otel, pansiyon, acente ve benzeri küçük ve orta ölçekli işletmelerin turizm sezonu öncesi yenileme ve diğer finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 8 aya kadar ödemesiz olarak. Ayrıca, sektörün nakit akışına uygun esnek ödeme seçenekleri sunulmaktadır.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Yatırım Destek Kredisi

Kullanım Amacı: İmalat sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin satın alacağı makine ve üretim ekipmanı finansman ihtiyacını karşılamak amacıyla yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile faaliyet gösterilen sektörün nakit döngüsüne uygun, ödemesiz dönem imkanıyla, satın alınacak olan makine ve üretim ekipmanı tutarının %80’ine kadar kredi imkanı sunulmaktadır.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 60 aya kadar.

AR-GE ve İnovasyon Destek Kredisi

Kullanım Amacı: İmalat sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin AR-GE hibe fonlarından almaya hak kazandığını ya da AR-GE yatırımını belgelemesi koşuluyla yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile Proje tutarının %80’ine kadar, ödemesiz dönem imkanıyla kredi sunulmaktadır.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Fuar ve Sergi Katılım Destek Kredisi

Kullanım Amacı: İşletmelerin yurtiçi veya yurtdışı fuar ve sergi faaliyetleri için yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli kredi imkanı sunulmaktadır.

Limit: 50.000 TL’ye kadar

Vade: 12 aya kadar.

Ofis-Ekipman kredisi

Kullanım Amacı: İşletmelerin ofis ekipmanı satın almak veya yenilemek için yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir eşit taksitler halinde ödemeli kredi imkanı sunulmaktadır.

Limit: 30.000 TL'ye kadar.

Vade: 24 aya kadar.

Araç ve Filo Kredisi

Kullanım Amacı: İşletmelerin araç/filo satın almak veya yenilemek için araç tutarı kadar yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile araç faturası karşılığı, ayda bir eşit taksit ödemeli kredi imkanı sunulmaktadır.

Limit: Üst limit yoktur.

Vade: 36 aya kadar.

Fikir Benim Kredisi

Kullanım Amacı: İşletmelerin patent hibesi aldığını ya da patent yatırımını belgelemesi durumunda yararlanabilecekleri kredi türüdür.

Kullanım Şekli: Bankamız genel kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile toplam masrafların %100'üne kadar kredi imkanı sunulmaktadır.

Limit: 35.000 TL’ye kadar.

Vade: 12 aya kadar.

Taşıt Kredisi

Kullanım Amacı: Ticari ve binek olmak üzere, tüm araçların finansmanında kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Araç rehni ile aylık eşit taksitli olarak.

Limit: Araç anahtar teslim bedelinin %80’ine kadar.

Vade: 48 aya kadar.

Taksi Kredisi

Kullanım Amacı: Ticari taksi araç yenilemesi amacıyla veya ticari taksi plakası sahiplerinin diğer nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kullandırılan kredilerdir.

Kullanım Şekli: Ticari taksi plakası rehni veya ek teminatlar ile, aylık eşit taksitli olarak.

Limit: Araç yenilemelerinde anahtar teslim bedelinin %100’üne kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında taksi plakası güncel piyasa değerinin %30’una kadar kredilendirme yapılmaktadır.

Vade: Araç yenileme 48 aya kadar, diğer nakit ihtiyaçlarında 36 aya kadar.

Franchising Kredisi

Kullanım Amacı: Franchising yöntemi ile ticari faaliyette bulunacak olan veya mevcutta bir franchising sistemine dahil olan işletmelerin doğabilecek finansman ihtiyacını sağlamak amacıyla kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Bankamız kredi uygulamalarında geçerli teminatlar ile ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir eşit taksitler halinde veya 6 aya kadar ödemesiz olarak.

Limit: İsim hakkı bedeli, dekorasyon, demirbaş alımı vb. finansmanı için tutarın en fazla %65’i kadar kullandırım yapılabilmektedir.

Vade: 36 aya kadar.

2B Arazi Kredisi

Kullanım Amacı: 2B Arazi kredisi, 2B arazisi alımı için başvurusu onaylanmış KOBİ ve Tarım segmenti müşterilerimize kullandırılmaktadır.

Kullanım Şekli: Arsa veya tarla ipoteği ile ayda bir taksit ödemeli veya tarım segmenti müşterileri için hasat ödemeli

Limit: Üst limit yoktur

Vade: 120 aya kadar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor