Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kredi Kartı Limit İşlemleri

Kredi kartı limitinizi siz yönetin!

Yapı Kredi Sınırsız Bankacılık kanallarını kullanarak en hızlı şekilde kredi kartı limitinizi artırabilir ve düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.

Eğer birden fazla Yapı Kredi kredi kartınız varsa, Müşteri Limiti sayesinde tek bir limit üzerinden tüm kartlarınızın limitini yönetebilirsiniz. Böylece tüm kartlarınızla toplamda müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Kartlarınızın hesap kesim tarihlerini farklılaştırarak ödemelerinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Kredi kartı limitinizi müşteri limitinize eşitleyerek, müşteri limitiniz tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Limit artırım talebinizi iletebilmeniz için, bankamız sistemindeki gelir beyanınızı ve iş-meslek bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Güncel bilgileriniz doğrultusunda, müşteri limitinizin artırılması için değerlendirme talep edebilirsiniz. Limit artırım talebiniz anında değerlendirilerek, değerlendirme sonucunda güncellenen müşteri limitiniz ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilecektir.

Kredi Kartı Limit Artırım Başvuru Kanalları

Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi

Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi'nden kredi kartlarınız için limit artırım talebinizini dilediğiniz zaman kolayca iletebilir, ayrıca düzenli limit artırım talebi verebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’e giriş yaptıktan sonra Kartlarım > Kredi Kartı Limit Değişikliği adımlarını izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel internet şubesinde Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarından, talep edilen güncel gelir beyanı ve iş-meslek bilgilerinizin girişini yaparak limit artırım talebinde bulunabilir ve değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi

Kredi kartı limit artış talebinizi yapmak için, 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi'ni aradıktan sonra
1 – 2 – 1'i tuşlayabilir, bu menüde kredi kartı ve müşteri limiti ile ilgili talebinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne uğrayarak, güncel gelir beyanınız ve iş-meslek bilginiz ile limit artırım talebinizi iletebilirsiniz.

SMS

SMS ile limit artırım talebinde bulunmak için, aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla LIMIT, kredi kartı numaranızın son 6 hanesi ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e SMS gönderebilirsiniz.
(Örnek SMS: LIMIT 123456 1234)

Limit artırım talebinizi değerlendirebilmemiz için SMS gönderilen cep telefonu numarasının müşteri bilgileriniz altında kayıtlı olması ve gelir bilginizi herhangi bir noktalama işareti olmadan sadece tamsayı olarak yazmanız gerekmektedir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor