Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kredi Kartı Limit İşlemleri

Kredi kartı limitinizi siz yönetin!

Yapı Kredi Sınırsız Bankacılık kanallarını kullanarak en hızlı şekilde kredi kartı limitinizi artırabilir ve düzenli limit artırım talimatı verebilirsiniz.

Eğer birden fazla Yapı Kredi kredi kartınız varsa, Müşteri Limiti sayesinde tek bir limit üzerinden tüm kartlarınızın limitini yönetebilirsiniz. Böylece tüm kartlarınızla toplamda müşteri limitiniz kadar harcama yapabilirsiniz. Kartlarınızın hesap kesim tarihlerini farklılaştırarak ödemelerinizi kolayca planlayabilirsiniz.

Kredi kartı limitinizi müşteri limitinize eşitleyerek, müşteri limitiniz tutarında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Limit artırım talebinizi iletebilmeniz için, bankamız sistemindeki gelir beyanınızı ve iş-meslek bilgilerinizi güncellemeniz gerekmektedir. Güncel bilgileriniz doğrultusunda, müşteri limitinizin artırılması için değerlendirme talep edebilirsiniz. Limit artırım talebiniz anında değerlendirilerek, değerlendirme sonucunda güncellenen müşteri limitiniz ve kredi kartı limitiniz tarafınıza bildirilecektir.

Kredi Kartı Limit Artırım Başvuru Kanalları

Yapı Kredi İnternet Şubesi

Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'nden kredi kartlarınız için limit artırım talebinizini dilediğiniz zaman kolayca iletebilir, ayrıca düzenli limit artırım talebi verebilirsiniz. Bireysel internet şubesinde
Kartlarım > Kart Hizmetleri > Limit İşlemleri adımlarından, talep edilen güncel gelir beyanı ve iş-meslek bilgilerinizin girişini yaparak limit artırım talebinde bulunabilir ve değerlendirme sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bireysel internet şubesi şifreniz yoksa veya şifrenizi unuttuysanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre alabilir, kullanıcı kodunuzu unuttuysanız T.C. Kimlik Numaranızla giriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Telefon Bankacılığı

Kredi kartı limit artış talebinizi yapmak için, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı aradıktan sonra
1 – 2 – 1'i tuşlayabilir, bu menüde kredi kartı ve müşteri limiti ile ilgili talebinize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Şubeleri

Size en yakın Yapı Kredi Şubesi’ne uğrayarak, güncel gelir beyanınız ve iş-meslek bilginiz ile limit artırım talebinizi iletebilirsiniz.

SMS

SMS ile limit artırım talebinde bulunmak için, aralarında birer boşluk bırakarak sırasıyla LIMIT, kredi kartı numaranızın son 6 hanesi ve aylık net gelirinizi yazarak 4411’e SMS gönderebilirsiniz.
(Örnek SMS: LIMIT 123456 1234)

Limit artırım talebinizi değerlendirebilmemiz için SMS gönderilen cep telefonu numarasının müşteri bilgileriniz altında kayıtlı olması ve gelir bilginizi herhangi bir noktalama işareti olmadan sadece tamsayı olarak yazmanız gerekmektedir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor