Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi Uluslararası ve Çokuluslu Firmalar Bankacılığı

Uluslararası ve çokuluslu firmalara odaklı servis modeli fikrini ilk hayata geçiren bankalardan olan Yapi ve Kredi Bankası A.Ş., bu yapıdaki müşterilerine daha efektif ve ihtiyaç odaklı hizmet verebilmek amacıyla, IMB (International & Multinational Relationship Banking - Uluslararası ve Çokuluslu Firmalar Bankacılığı) ile hizmet vermektedir.

Bünyesinde birebir uluslar arası firmalara hizmet veren bir şube ve bu şube nezdinde portföy yöneticileri de barındıran IMB; aynı zamanda bankanın farklı şubelerinde yerleşik ve bu yapıya sahip firmaların faaliyetlerini de Satış Destek Ekibi ile birlikte takip etmekte; uluslararası firmaların ihtiyaç, beklenti ve realitelerini de göz önünde bulundurarak çözümcü yaklaşımlar sunmaktadır.

IMB, uluslararası arenada uzun yıllar deneyimi olan yöneticimiz liderliğinde; yine konusunda uzman, farklı yabancı dilleri konuşabilen, çokuluslu ve uluslararası firmalar ile çalışma tecrübesi olan, bu firmaların olası ihtiyaç ve beklentileri konusunda bilgi sahibi ve bunları en efektif şekilde karşılamaya odaklı Müşteri Temsilcileri ve Satış Destek Temsilcilerinden oluşmaktadır. IMB çalışanları Türkçe, İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Fransızca konuşmaktadırlar.

Bölümümüz farklı coğrafyalarda, özellikle Avrupa ve CEE ülkelerinde yaygın bir ağa sahip hissedarımız UniCredit Grubu aracılığıyla, bu ülkelerde hesap açmak isteyen, yatırım veya iş ilişkisi hedefleyen Türk müşterilerimize de destek vermektedir.

Türkiye pazarına yeni giren yabancı sermayeli firmaları yaygın şube ağı, UniCredit Grup sinerjileri ve profesyonel bankacılık hizmetleriyle karşılayan bölümümüzde:

  • Hesap Açılışı
  • Kredi İşlemleri ve Diğer Bankacılık ihtiyaçları
  • Faktoring
  • Leasing
  • Danışmanlık

başta olmak üzere çeşitli finansal ihtiyaçlar konusunda destek verilmektedir.

Yapı Kredi IMB, siz Çokuluslu ve Uluslararası Firmalara, bankamız ve iştirakleriyle ilgili her türlü ihtiyacınızla ilgili destek vermekten memnuniyet duyacaktır.

Kontakt Bilgileri

Sınır Ötesi Bankacılık Aktiviteleri Bölümü

Uluslararası Bankacılık Şubesi

IMB Satış & Kredi Destek

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor