Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Vade Dönüşüm

Vade Dönüşüm ile Biten Vadenizi Avantaja Çevirmekte Geç Kalmayın!

Vade Dönüşüm formunda bize bildirdiğiniz vade dönüş tarihinde bankamıza yeni getireceğiniz mevduatınıza özel avantajlı faiz oranımızı teklif edeceğiz.

Yapı Kredi müşterisi değilseniz size özel avantajlı faiz oranlarımıza sahip olabilmek için Vade Dönüşüm’e web sitemizden hemen şimdi başvurabilir, vade dönüş tarihinizde size özel tekliflerimizden yararlanabilirsiniz.

Yapı Kredi müşterisi iseniz başvurunuzu internet şubesinde Yatırımlar > Vadeli Mevduatlarım altında bulunan Vade Dönüşüm adımından hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamıza mevduatınızı getirdikten sonra, dilerseniz Telefon Bankacılığı, dilerseniz Yapı Kredi Şubeleri aracılığıyla vadeli mevduatınızı hemen açtırabilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden veya Yapı Kredi Mobil'den avantajlı faiz oranıyla işleminizi kendiniz de kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

  • Avantajlı faiz oranlarından, TL mevduatlarınızda 32-90 gün vadede 1.000 – 1.000.000 TL, USD ve EUR mevduatlarınızda ise 32-45 gün vadede 1.000 – 1.000.000 USD/EUR tutar aralıkları için yararlanabilirsiniz.
  • İnternet/mobil şube günlük işlem limiti 500.000 TL'dir.
  • Şubelerimizden açmak istediğiniz USD ve EUR mevduatlarınız için alt limit 10.000 USD/ EUR’dur.

Vade Dönüşüm kapsamında ilettiğiniz bilgileri öğrenmek veya güncellemek istediğinizde Çağrı Merkezi’mizi arayabilir ya da size en yakın Yapı Kredi Şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden bilgilerinizi kendiniz de hızlıca öğrenip, güncelleyebilirsiniz.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor