Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Kurumsal İnternet Şubesi

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi yeni yüzüyle karşınızda! Üstelik fonksiyon seti çok daha geniş; işlem yapmak çok daha kolay, çok daha hızlı!

Yenilenen kurumsal internet şubemiz, 800'e yakın işlem seçeneği ile bankanızı yanı başınıza getiriyor. Üstelik eklenen yeni fonksiyonlarla yapabileceğiniz işlemler her geçen gün daha da artıyor. Siz de bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden, internet üzerinden hızlı ve güvenli gerçekleştirmek için Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Kurumsal internet şubesi şifreniz yoksa ya da şifrenizi unuttuysanız şubenizden yeni bir şifre alabilir, adınıza kayıtlı aktif bir kredi kartınız varsa KOBİ’niz için anında şifre oluşturabilirsiniz.

İnternet şubemizdeki yeniliklere hemen göz atın!

Taksitli Ticari Kredi Kullanımı

Şahıs işletmesi sahibiyseniz Krediler> Ticari nakit krediler adımlarını izleyerek, mevcut kredi limitlerinizi ve risklerinizi görüntüleyebilir, mevcut kredi limitleriniz üzerinden 36 aya varan vadelerle taksitli ticari kredi kullanabilirsiniz.

Vergi & SGK Otomatik Ödeme Talimatı Tek Tıkla Kurumsal İnternet Şubemizde!

Artık KDV, Stopaj, SGK primi gibi ödemeleriniz için Kurumsal İnternet Şubesini kullanarak tek tıkla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınızda bakiye bulunması durumunda ödemeleriniz gününde otomatik olarak ödenir. Ayrıca ödeme geçmişinizi istediğiniz zaman kolayca görüntüleyebilirsiniz.

POS Avans

Yapı Kredi’den esnaf ve işletmelerin hayatını kolaylaştıran bir yenilik daha: POS Avans!

Bu yenilik ile işletmeler şimdi POS alacaklarını vade gününü beklemeden zahmetsizce tek bir talimatla ödemelerinde kullanabilir ve nakit akışını rahatça kontrol edebilir.

ÜstelikÜstelik gönderilen POS Avans tutarları alıcılar tarafından da diledikleri an transfer edilebilir, para alışverişi vadeleri beklemeden devam eder.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Self Servis World

Üye İşyerlerinin kendi kampanyalarını oluşturabileceği Türkiye’nin ilk ve tek kampanya uygulaması Yapı Kredi’den!

Self Servis World ile işyerinize özel kampanyalar oluşturabilir, bu kampanyaları Yapı Kredi kredi kartı sahiplerine SMS ve e-posta ile duyurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KKB Çek Raporu Artık Kurumsal İnternet Şubemizde!

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi’nden KKB Çek Raporu alarak tüm çeklerinizin ibraz ve ödemeleri ile ilgili bilgi alabilir, çeklerinize ait risk durumunu görebilirsiniz.

Kurumsal internet şubesinde Krediler > Firma KKB Raporları adımlarını izleyerek bu işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi’den bir ilk daha: İnternet Şubesi’ne QR Kod ile Giriş!

Artık Kurumsal İnternet Şubemize giriş yapmak için Yapı Kredi Mobil uygulamamızdan internet şubesi giriş ekranındaki QR kodu okutmamız yeterli.

Sık ihtiyaç duyacağınız bilgiler artık ana sayfada!

Yenilenen internet şubesinde sık ihtiyaç duyacağınız bilgileri ana sayfaya taşıdık. Böylece; kalan limitlerinizi ve bekleyen ödemelerinizi anında görüntüleyebilir, şirket raporlarınıza, bekleyen işlemlerinize ve portföy yönetmeni bilginize hızla ulaşabilirsiniz.Üstelik ana sayfada görünen ürünlerinizi tercihinize göre kolayca değiştirebilir, dilerseniz ekrandaki ürünlere ait kısayolları kullanarak işlem ekranlarına hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

İşlem yapmak artık çok daha pratik!

Aradığınıza kolayca ulaşabilmeniz için tasarlanan genişletilmiş menüler sayesinde bilgilerinizi görüntülemek ve işlem yapmak artık çok pratik! Dilerseniz menüler arasında dolaşmadan ulaşmak istediğiniz işlemi arama motorumuzu kullanarak bulabilirsiniz. Daha hızlı ve kullanışlı bir bankacılık deneyimi için işlem adımlarını da sadeleştirdik.

Nakit akışınızı kolayca planlayın!

Aylık Ödeme Planı ile önümüzdeki 30 gün boyunca hesabınızdan çıkması muhtemel ödemeleri anında görüntüleyebilirsiniz. İleri tarihli işlemler, kredi kartı ödemeleri, fatura ödemeleri ve kredi ödemelerinin yanısıra ödenecek statülü DBS (Doğrudan Borçlandırma Sistemi) faturaları ile çek ve senet ödemeleri de Aylık Ödeme Planı’nıza yansır, böylece nakit akışı planlamanızı kolayca yapabilirsiniz.

Birden fazla firmayı daha hızlı yönetin!

Grup şirketine bağlı bir kullanıcıysanız, ana sayfada yer alan Firma Değiştirme fonksiyonu ile, erişim yetkiniz olan diğer şirketlerin internet şubesi bilgilerini tekrar girmenize gerek kalmadan anında kullanıcı değişikliği yapabilir ve bu firmalara ait detayları açmış olduğunuz internet şubesi oturumu üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Yetkilerinizi görüntülemek ve yönetmek çok daha kolay!

Yetki ve limit İzleme Ekranı ile; kurumsal internet şubesinde yer alan fonksiyonlar için tanımlanmış yetki ve limitlerinizi anlık olarak görüntüleyebilir, gerçekleşen işlemler sonunda günlük işlem limitlerinizi takip edebilirsiniz.

Yetki Profil Yapısı ile, kullanıcılarınızın amacına uygun menüleri görebileceği profiller tanımlayarak yetkilerinin özelleştirilebilmesini sağlayabilirsiniz.

Hesap hareketlerine hızlı erişim!

Hesap hareketleri detay arama özelliği ile, müşterinin hesaplarına ait tüm detayları ve hareketleri kolayca bulmak ve incelemek mümkün. Belli tarihler arasında, para giriş çıkışlarına, işlemin tipine, tutara, açıklama alanındaki belli bir karaktere göre arama yapılarak sorgulama yapılabiliyor. Böylece yüzlerce hatta binlerce hesap hareketi içerisinden ulaşmak istenen bilgiye kolay ve hızlı şekilde ulaşılabiliyor.

İthalat Ödemeleri

Kurumsal internet şubesinde Dış ticaret> İthalat ödemeleri adımlarını izleyerek peşin ve mal mukabili ithalat transferlerinizi yapabilir ve ödeme işlemlerinizin durumunu sorgulayabilir, ithalat ödemelerinizin vade takebini gerçekleştirebilirsiniz.

Vergi & SGK Otomatik Ödeme Talimatı

KDV, Stopaj, SGK primi gibi ödemeleriniz için Kurumsal İnternet Şubesini kullanarak tek tıkla otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Hesabınızda bakiye bulunması durumunda ödemeleriniz gününde otomatik olarak ödenir. Ayrıca ödeme geçmişinizi istediğiniz zaman kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İnternetten Döviz Transferi (SWIFT)

Swift Transfer Şubeye gelmenize gerek kalmadan, yurt içi/yurt dışı bankalara döviz ve Yapı Kredi İştiraklerine döviz ve Türk Lirası olarak para transferi yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Çek Raporu

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) Çek Raporu ile; çekle ödeme alacakları müşterilerinin ödenmiş, arkası yazıldıktan sonra ödenmiş ya da halen ödenmemiş tüm çek bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Böylece, çek kabul etmekle risk alıp almadığınızı ve eğer risk aldıysanız boyutunu görebilirsiniz.

Banko™

Banko™ Bankacılık Otomasyonu sayesinde, EFT işlemlerinizi, TL ve yabancı para cinsinden havalelerinizi ve çek tahsilatlarınızı toplu olarak elektronik ortamda, hızlı, güvenli ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, Banko Manuel İşlem Girişlerini gerçekleştirebilir, mevcut dosyalarınıza ekleme/çıkartma yapabilir, oluşturulan Onay grubuna dosyanın gönderimini sağlayabilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Taksitli Kredi Ödemesi

Kurumsal ve Ticari Bankacılık müşterimizseniz, kurumsal internet şubesinden taksitli kredi taksit ödemelerinizi artık kolayca yapabilirsiniz.

Cebe Havale

Cebe Havale sayesinde, alıcının sadece cep telefonu numarasını girerek internet şubesinden para transferi yapabilirsiniz. Alıcı; banka kartına ihtiyaç duymadan, Yapı Kredi müşterisi olsun ya da olmasın, hatta herhangi bir bankada hesabı olmasa dahi alıcılar tüm Yapı Kredi ATM’lerinden transfer edilen parayı çekebiliyor.

e-Devlet Kapısı’na Giriş

Artık şahıs firmaları Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden e-Devlet Kapısı’na e-Devlet şifresi gerekmeden ve ücretsiz olarak giriş yapabilirler. Sisteme giriş yapmak için; internet şubesine girdiğinizde sağ alt köşede bulunan “e-Devlet Girişi” butonuna tıklamak yeterlidir. e-Devlet Kapısı üzerinden; SGK hizmet dökümü, araç sorgulama, vergi borcu sorgulama, mahkeme dava dosyası sorgulama, adli sicil kaydı sorgulama gibi birçok işlemi sıra beklemeden, ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu

KOBI müşterilerimiz, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden bireysel kredi kartı başvurusu yapabilirler. İnternet şubesinde Kredi Kartlarım > Başvurular > Kredi Kartı Başvurusu ya da Başvurular > Kartlar > Kredi Kartı Başvurusu adımlarını izleyerek işleminizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz esnasında ihtiyaçlarınıza en uygun kredi kartını seçebilirsiniz.

Talimat Gönderimi (E-talimat)

Para transferinden vergi ödemesine, fatura ödemesinden ithalat ödemesine tüm bankacılık işlemleriniz için talimatınızı kurumsal internet şubemizden gönderebilirsiniz. Üstelik sonrasında şubeye gitmenize veya faks göndermenize gerek kalmaz.

İnternet şubemizden gerçekleştirilebilen tüm işlemlerin listesi için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor