Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı SMS

Akıllı SMS nedir?

Akıllı Şifre* ailesinden biri olan "Akıllı SMS", İnternet Şubesi‘na giriş ve işlem onaylama sırasında cep telefonunuza "Tek Kullanımlık Onay Şifresi" gönderme sistemidir.

Akıllı SMS tarafından üretilen beş haneli ve tek kullanımlık bu şifreleri, siz ya da bir başkası ikinci bir kez daha kullanamaz.

Akıllı SMS Ücretsiz!

Akıllı SMS için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Tek kullanımlık şifrenizin cep telefonunuza gönderim ücreti Bankamız tarafından karşılanmaktadır.

Akıllı SMS Neden Güvenli?

Akıllı SMS, Kurumsal İnternet Şubesi giriş işleminiz sırasında, kullanıcı kodu ve statik şifrenize ilave olarak Akıllı SMS şifrenizin de istenmektedir.

İnternet Şubesi içerisinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerin sonunda da Akıllı SMS onay şifresinin sorulmasını da “Güvenlik Ayarları” bölümünden tanımlayabilirsiniz.Böylece iki kademeli güvenlik sağlamış olur, para transferi ve ödeme işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Akıllı SMS tarafından üretilen şifreler tek kullanımlıktır. Yani bir işleminiz için kullandığınız Akıllı SMS şifresi, ikinci bir kez daha siz ya da bir başkası tarafından kullanılamaz.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesi nedir?

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listesinde yer alan kayıtlar; daha önce para çıkışı gerektiren bir işlemi gerçekleştirdiğiniz ve Akıllı Şifre kullanarak onayladığınız tanımlı alıcılarınızı göstermektedir.

Bu listede yer alan işlemlerin onay ekranlarında tekrar Akıllı Şifre onayı istenmemektedir.

Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar listenizde yer alan bir alıcı için, her işleminizde Akıllı Şifre onayı sorulmasını isterseniz, ilgili alıcıyı seçerek ''Sil'' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Listenizden silinen bu kullanıcı için bundan sonraki işlemlerinizde Akıllı Şifre onayı istenecektir.

İlk defa işlem yapacağınız herhangi bir alıcının Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar listesine eklenmesini isterseniz, işlem onay ekranında, Akıllı Şifre''nizi girmenizin istenildiği alanın sağında yer alan ''Bu alıcı için her işlemde Akıllı Şifre sor'' kutucuğundaki işareti kaldırabilirsiniz. İlk defa işlem yaptığınız alıcılar için Akıllı Şifre girişiniz esnasında bu kutucuk işaretli olduğunda, alıcılar Akıllı Şifre Tanımlı Alıcılar Listenizde yer almayacaklardır ve bu kullanıcılara yapacağınız sonraki işlemlerde de Akıllı Şifre onayı istenecektir.

Neden Akıllı SMS?

  • Riskli işlemleriniz için iki kademeli güvenlik sağlar.
  • Akıllı SMS ile gönderilen şifreniz sadece bir kez kullanılabilir. Ele geçirilse bile tekrar kullanılamaz.
  • Ekstra güvenlik için ek şifre hatırlamak zorunda değilsiniz.
  • Ekstra güvenlikle birlikte para çıkışı ve ödeme işlemlerini yapmaya devam etmenizi sağlar.
  • Ekstra güvenliğe ücretsiz sahip olabilirsiniz!!!
  • Başvurunuzla birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akıllı SMS’e Başvurun, Hemen Kullanmaya Başlayın…

“Akıllı SMS”i hemen kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi "Güvenlik Ayarları/Akıllı Şifre" menüsünden "Akıllı SMS" adımını seçmeniz.

Eğer cep telefonu numaranız eksik ya da hatalı ise şubenize durumu ileterek banka sisteminde güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

* Akıllı Şifre ailesi, kurumsal internet bankacılığında Akıllı SMS ve Akıllı Cep'ten oluşmaktadır.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor