Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Güvenlik

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığında güvenlik nasıl sağlanıyor?

Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesinde bütün bankacılık işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi internet bankacılığında yapılan işlemlerin güvenliği GlobalSign ServerSign CA sertifikasıyla onaylanmış olup güvenlik 128 bit SSL şifrelemesi ile sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığını açık unutursam ne olur?

Yapı Kredi internet bankacılığının içerisinde hiçbir işlem yapmamanız durumunda oturumunuz 10 dakika sonra otomatik olarak sona erer. Ayrıca maksimum oturum süresi de 30 dakikadır.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı’nda şifre güvenliği nasıl sağlanıyor?

Güvenliğiniz için, belirli aralıklarla ve güvenliğiniz için belirli kurallara göre şifrelerinizin güncellenmesi sağlanır

Firma kodu, kullanıcı kodu ve şifre ile yapılan girişlerin dışında ek olarak Yapı Kredi Kurumsal İnternet Şubesi içinden başvurarak kullanabileceğiniz Tek Kullanımlık Akıllı Şifre üreten Akıllı SMS gibi ürünlerimiz bulunmaktadır.

Bilgisayarımın güvenliği için ne yapmalıyım?

  • Bilgisayarınızda lisanslı programlar kullanın.
  • İnternetten indirdiğiniz ya da bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz programları mutlaka virüs kontrolünden geçirin.
  • Kaynağını bilmediğiniz programları bilgisayarınıza yüklemeyin, ‘.exe' uzantılı programlara özellikle dikkat edin.
  • www.yapikredi.com.tr sayfamızda düzenli olarak güncellenen güvenlik uyarılarını takip edin.
  • İnternet erişiminizi ADSL ile sağlıyorsanız, interneti kullanmadığınız zamanlarda bağlantınızı kapatın.
  • Bilmediğiniz kişi ya da kurumlardan gönderilen e-postaların içerisindeki adres uzantılarına tıklamayın, mesaj ekindeki dosyaları bilgisayarınıza yüklemeyin.
  • Erişmek istediğiniz internet sayfasının adresini tarayıcınızın adres satırına kendiniz yazın.

Windows piyasada en yaygın olarak kullanılan işletim sistemidir. İşletim sisteminiz ne olursa olsun, tıpkı antivirüs programlarında olduğu gibi, işletim sistemlerinin de düzenli olarak (sonradan keşfedilen güvenlik boşluklarını gidermek amacıyla) güncellenmesi gerekir. Lütfen bu güncellemeleri düzenli olarak yapmaya özen gösteriniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor