Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

World Mobil

Yapı Kredi Cüzdan sizler için yenilendi! Yepyeni World Mobil ile World’ün tüm kampanyalarına ulaşabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızı takip edebilir, Yapı Kredi kredi kartı ve banka kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetip birçok kart işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. World Mobil’e T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ve Yapı Kredi Mobil/Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifreniz ile girebilirsiniz. Üstelik şifreniz yoksa World Mobil’den hemen şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Uygun cihazlar

QR kodu okutarak cihazınıza uygun uygulamamızı anında indirebilirsiniz.

Uygulamaya ait rakamlar ve detaylar

Kategori : Finans Güncelleme Tarihi : 14/01/2019 Versiyon:
Boyut : 24,5 MB Dil : Türkçe Geliştirici : Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
Kategori : Finans Güncelleme Tarihi : 14/01/2019 Versiyon:
Boyut : 40,0 MB Dil : Türkçe Geliştirici : Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Akıllı Alışverişin Yeni Adı: World Mobil!

Yapı Kredi Cüzdan sizler için yenilendi! Yepyeni World Mobil ile World’ün tüm kampanyalarına ulaşabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızı takip edebilir, Yapı Kredi kredi kartı ve banka kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetip birçok kart işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. World Mobil’e T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ve Yapı Kredi Mobil/Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifreniz ile girebilirsiniz. Üstelik şifreniz yoksa World Mobil’den hemen şifrenizi oluşturabilirsiniz.

World Mobil ile Neler Yapabilirsiniz?

Fırsatlar menüsünden World’ün tüm kampanyalarına ve size özel fırsatlara ulaşabilir, kampanyalara tek tuşla katılabilir, kampanyalardaki kazanımlarınızın her aşamasını izleyip ne kadar puan kazandığınızı takip edebilirsiniz.

Kazandıklarım menüsünden kredi kartlarınızla yaptığınız işlemlerinizi ve kampanyalardan kazandığınız, harcadığınız ve kullanılabilir puanlarınızı ve kazandığınız indirimlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Pay menüsünden QR Kod ile Ödeme özelliği sayesinde kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan internet alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Mobil Ödeme özelliği sayesinde cihazınızı temassız POS’a yaklaştırarak alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik 90 TL ve altı temassız işlemlerinizi şifreye ve imzaya gerek duymadan tamamlayabilirsiniz.

Kartlarım menüsünden Yapı Kredi kredi kartlarınıza ait limit, borç, hesap kesim tarihi, banka kartlarına ait bakiye, IBAN numarası ve daha birçok bilgiye erişebilirsiniz. Kartlarınıza ait işlemlerinizi inceleyebilir, limit artırma, harcama erteleme, kart şifresi belirleme gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Profilim menüsünden ilgilendiğiniz marka ve sektörlerle ilgili seçimlerinizi güncelleyebilir, kampanya, lokasyon bildirim izinlerinizi düzenleyebilir ve Akıllı Asistan talimatı tanımlayabilirsiniz.

Şimdi World Mobil ile akıllı alışveriş devri!

World Mobil’i yorumlarınız doğrultusunda geliştirmeye devam edeceğiz.

Nasıl yüklenir

iPhone, Android cihazlara özel hazırlanmış World Mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. iPhone uygulamalarını AppStore’dan, Android uygulamasını GooglePlay’den indirebilirsiniz.

iPhone’a özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

Android cihazlara özel Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını hemen indirmek için tıklayınız.

Uygulama İzni İzin Sebebi
Açılışta Çalıştırma Geofence ve Beacon servislerinin telefon açıldığında başlatılabilmesi için gerekli izindir.
Bluetooth ayarlarına erişim ve Bluetooth cihazlarına bağlanma izni Beacon servisinin çalışması ve anlık bildirimlerin gönderebilmesi için istenen izindir.
Cihaz Kimliği ve Arama Bilgileri Favoriler özelliğinin çalışması için gerekli izindir.
Ekran kilitliyken uygulama çalıştırma izni Mobil ödemenin ekran kilitliyken de çalışabilmesi için gerekli izindir.
Fotoğraf / Medya / Dosya Alışveriş noktalarının haritada gösterilebilmesi için gerekli izindir.
İnternet Erişimi Uygulamanın çalışabilmesi için gereken izindir.
Kimlik Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını kullanan müşterilerimizin sayısını izlemek ve anlık bildirimlerin gönderilebilmesi için istenen izindir.
Konum En yakın alışveriş noktası ve mağazaların gösterimi için gerekli izindir.
NFC Kullanımı Mobil ödemede kullanılan NFC işlemleri için gerekli izindir.
SMS Alma ve Okuma Akilli SMS ile girişi yapılırken Akilli SMS iceriginin uygulama tarafinda okunarak kolay giris yapilmasi icin gereken izindir.
Telefonun Uyku Moduna Girmesini Engelleme Anlık bildirimlerin görüntülenebilmesi için gereken izindir.
WIFI Bağlantısı Bilgileri Konum servislerinin daha verimli çalışabilmesi için gerekli izindir.
Uygulama İzni İzin Sebebi
Bildirimler Anlık bildirim gönderebilmek için gerekli izindir.
Konum En yakın alışveriş noktası ve mağazaların gösterimi için gerekli izindir.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor