Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Apple Watch Mobil Uygulaması

Yapı Kredi’den bir ilk daha! Her an her yerde bankanızı yanınızda taşıyabilmeniz için Apple Watch’a özel ilk bankacılık uygulamasını geliştirdik.

Yapı Kredi Mobil ile entegre çalışan Apple Watch uygulamamız ile; güncel döviz kurlarına hızlıca ulaşabilir, kolayca görüntüleyebilir, en yakın şube ve ATM’leri bulabilir, bankacılık işlemlerinizle ilgili bildirimleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

Apple Watch Yapı Kredi Mobil Uygulaması

Apple Watch Nedir?

Apple tarafından geliştirilen dijital akıllı saattir. WiFi veya Bluetooth kullanarak sahip olduğunuz iPhone ile bağlantı kurar. Bu bağlantı sayesinde uyumlu uygulamalar Apple Watch’ta çalışır. Telefonunuzu çantanızdan veya cebinizden çıkarmadan önemli bilgilere hızla erişmenize yardımcı olur. Yapı Kredi Mobil’de Apple Watch için özel olarak geliştirilen bir uygulamaya sahiptir.

Apple Watch’a Uygulama Nasıl Kurulur?

Watch’a özel olarak uygulama yüklemesi yapmanıza gerek yoktur. Önemli olan iPhone’a indirdiğiniz uygulamaların Apple Watch’u desteklemesidir. Öncelikle yapmanız gereken iPhone’da bulunan Apple Watch uygulamasını kullanarak iPhone ve Apple Watch’u eşleştirmektir. Daha sonra, Yapı Kredi Mobil gibi Apple Watch’u destekleyen uygulamaları iPhone’unuza indirebilir, iPhone’da bulunan Apple Watch uygulamasından akıllı saatinizde gözükmesini istediğiniz uygulamaları belirleyebilirsiniz.

Lütfen unutmayın, eşleştirme ve uygulamanın Apple Watch’a yüklenebilmesi için Apple Watch ve iPhone’ununuzun WiFi veya Bluetooth ile birbirine bağlı olması gerekmektedir.

Apple Watch Hangi iOS Sürümlerini Desteklemektedir?

Apple Watch için iPhone cihazınızın sürümü en az 8.2 olmalıdır.

Yapı Kredi Apple Watch Uygulaması İle Neler Yapabilirim?

Özel olarak hazırladığımız Apple Watch uygulamasında,

  • İhtiyacınız olduğunda size en yakın Yapı Kredi Şube ve ATM’lerini bulabileceksiniz.
  • Güncel Döviz Kurlarına hızla erişebileceksiniz.
  • Yapı Kredi Mobil ile size gönderilen önemli Push Bildirimlerini anında okuyabileceksiniz. Ayrıca, 20’den fazla Push Bildirimine sahip gelişmiş Akıllı Asistan servisimiz üzerinden iletilen bildirimlerinize ulaşabileceksiniz.

Yapı Kredi Apple Watch Uygulamasını Ne Zaman Kullanmaya Başlayabilirim?

Yapı Kredi Mobil uygulamamız Apple Watch için hazır durumdadır. Uygulamamızın güncel versiyonunu App Store’dan indirebilirsiniz.Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor