Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

ATM

İhtiyaç duyduğunuz anda 4300'ü aşkın ATM'miz ile hizmetinizdeyiz!
Yapı Kredi ATM'lerinden banka/kredi kartlarınızın yanı sıra QR Kod ile veya kartsız olarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmenin rahatlığını yaşayın.

Yapı Kredi ATM'leri ile banka kartınız ya da vadesiz hesabınızın bağlı olduğu kredi kartınızı kullanarak TL, USD ve EUR döviz cinslerinden para çekme/yatırma işlemlerinizin yanı sıra kredi kartı, fatura, kredi, MTV ödemesi gibi tüm ödeme işlemlerinizi nakit veya hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınız için de İhtiyaç Kredisi/Esnek Hesap kullanım başvurularında bulunabilir ve tutarın anında hesabınıza yansımasıyla hemen kullanabilirsiniz.

ATM'lerden gerçekleştirdiğiniz işlemlere ait bilgi fişlerinizin e-posta adresinize gönderimini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartı ve fatura ödeme işlemlerinizin sonunda otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Açıklama girilen işlemlerde "Sanal Klavye" ile alıcının hesap hareketlerinde yer alacak şekilde açıklama ekleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil bankacılık kullanıcısıysanız, banka ya da kredi kartınıza gerek olmadan "QR Kod" ile ATM’ daha hızlı para çekebilir ya da para yatırabilirsiniz.

"Kartsız İşlemler" menüsünden kartınız olmasa da İhtiyaç Kredisi, Esnek Hesap başvurularınızı yapabilir, kredi kartı, fatura, kredi vb. ödemelerinizi gerçekleştirebilir, kendi hesabınıza veya başka hesaba para yatırabilirsiniz.

Size en yakın Yapı Kredi ATM’si için tıklayınız.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor