Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Teknik

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığını tüm web tarayıcıları ile kullanabilir miyim?

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığına tüm web tarayıcılarıyla ulaşım sağlanmaktadır.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığını Türkçe karakterleri görüntüleyemiyorum. Ne yapmalıyım?

Browser'ın menü bar'ında bulunan "View" seçeneğinin altından "Encoding" ‘i tıkladıktan sonra açılan listeden "Turkish" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

Şifre giriş ekranında sanal klavye açılmıyor. Ne yapabilirim?

>Pop-up blocker kaynaklı sanal klavye açılmayabilir. Aşağıda belirtilen adımlardan Turn Off Pop-up Blocker (Açılır pencere engelleyiciyi kapa) seçilerek sanal klavyenin açılması sağlanabilir.

Ayrıca Yahoo, Google, MSN Toolbar gibi araçlarda bulunan pop-up bloke programları dekont penceresinin açılmasını engelleyebilir. Bilgisayarınızda bu ve benzeri programlar bilgisayarınızda bulunuyorsa pop-up engelleyicisini kapalı duruma getirdikten sonra deneme yapabilirsiniz.

Ana sayfa açılmıyor. Beyaz bir sayfa ile karşılaşıyorum. Ne yapmalıyım?

Sayfanın açılmaması Geçici İnternet Dosyaları klasörünün dolu olmasından kaynaklanabilir. Geçici internet dosyalarının silinmesi için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekir:

İnternet Explorer için; Explorer barın en üstünde bulunan Araçlar (Tools) -> İnternet Seçenekleri (Internet Options) -> Genel (General)-> Geçici İnternet Dosyaları (Temporary Internet Files) -> Dosyaları Sil (Delete Files) butonunu tıklamanız gerekecektir.

Yapı Kredi Kurumsal Internet Bankacılığı ile ilgili sorunlarım için nereye danışabilirim?

Sorularınız için 444 0 448 / 0850 222 0 448 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak ve önce 4 sonra 1 tuşlayarak İnternet Şubesi Destek ekibimize ya da internet bankacılığı içerisinden Online Hizmet fonksiyonunu kullanarak müşteri temsilcilerimize ulaşabilir, tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor