Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yeşil Adres çubuğu

İnternet Şubesi güvenliği konusunda öncü banka konumunda bulunan Yapı Kredi, Yeşil Adres Çubuğu uygulamasını başlattı.

Yeşil Adres Çubuğu nedir?

Yeşil Adres Çubuğu, doğru web sitesinde olduğunuzdan emin olmanızı sağlayan bir uygulamadır. Global Sign EV (Extended Validation) SSL sertifikasına sahip bir siteye girdiğinizde tarayıcınızın adres çubuğu yeşil renge dönüşür. Bu görsel uyarıcı sayesinde dolandırıcılık amaçlı hazırlanmış bir sitede değil, gerçek web sitesinde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Hangi tarayıcılar Yeşil Adres Çubuğu’nu destekler?

Microsoft Internet Explorer 7, Mozilla Firefox 3.2, Google Chrome, Opera 9.6 ve üzeri tarayıcılar Yeşil Adres Çubuğu’nu desteklemektedir.

Her tarayıcıda yeşil adres çubuğu farklı görünmektedir.

Internet Explorer 7

Mozilla Firefox

Google Chrome

Opera

Yeşil Adres Çubuğu’nu desteklemeyen bir tarayıcı kullanıyorum. İşlemlerimi güvenli ortamda yapamaz mıyım?

İnternet Şubesimize girişte GlobalSign SSL sertifikası bulunmaktadır. Yalnızca belli tarayıcılarda, bu sertifika adres çubuğunun yeşile dönmesi ile görsel olarak da doğrulanmaktadır. Mevcutta Yapı Kredi İnternet Şubesi'nin giriş sayfasında sağ sol altta bulunan GlobalSign logosuna ya da adres çubuğunda bulunan kilit işaretine tıkladığınızda, geçerli SSL sertifikasının detaylarına ulaşabilirsiniz.

İnternet Şubesimize e-posta ile gelen linkler üzerinden giriş yapmayınız. Mutlaka tarayıcınıza www.yapikredi.com.tr yazarak Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni kullanınız.

İnternet Şubesi Üye Olmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor