Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Banko Bankacılık Otomasyonu

Şirketinizin günlük ödeme ve tahsilat işlem sayısı 10 ve üzerindeyse, işlemlerinize dair bilgileri elektronik ortamda güvenli bir şekilde alabileceğiniz, profesyonel nakit yönetimi için geliştirdiğimiz bilgisayar bankacılık kanalı Banko™ Bankacılık Otomasyonu'nu kullanabilirsiniz.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu aracılığı ile EFT işlemlerinizi, TL ve yabancı para cinsinden havalelerinizi ve çek tahsilatlarınızı elektronik ortamda, hızlı, güvenli ve hatasız gerçekleştirebilirsiniz.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu kapsamlı bir çözümdür. Gelişmiş güvenlik altyapısının yanı sıra sahip olduğu esneklikle şirketinizin muhasebe sistemine de kolayca uyum sağlar. Böylelikle, bankacılık işlemlerinizdeki operasyonel risk ve maliyetleri en aza indirir.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu sistemini şirketinizde, belirlediğiniz bilgisayarlarda kurdurabilir ve bu şekilde bankamızın sadece tanımlı bilgisayarlardan gönderilen talimatları dikkate almasını sağlayabilirsiniz. Göndereceğiniz talimat emri dosyası şifreleneceğinden bankamıza elektronik ortamda iletiminde kimse tarafından okunamaz ya da değiştirilemez. Mükerrer ya da hatalı dosya gönderimleri engellenir.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu'nu üç farklı şekilde kullanabilirsiniz:

  • Muhasebe Entegrasyonu (Logo) - EFT, havale ve çek işlemleri için Banko™ Bankacılık Otomasyonu üzerinden Logo muhasebe programının ilgili modüllerine doğrudan bağlanılarak muhasebe programına kaydedilen işlemlerin bankaya gönderimi sağlanabilmektedir, işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından işlem akıbet bilgilerinin otomatik olarak muhasebeleştirilmesi ile tam entegrasyon... Logo dışındaki diğer muhasebe programlarında ise, muhasebe programınızın oluşturabileceği text formatındaki tüm dosya desenlerine uyum sağlama özelliği sayesinde , dosya transferi ile entegrasyon sağlanabilmektedir.
  • Serbest Bilgi Girişi - Tanımlı bilgisayarlara yüklenmiş Banko™ Bankacılık Otomasyonu programından daha önceden girişi yapılmış tedarikçilerin seçilip ödeme tutar ve açıklamalarının girilerek bilgilerin doğrudan bankaya gönderilerek işlemlerin gerçekleştirilmesinin ardından akıbetlerin alınması.
  • Serbest Dosya Gönderimi – Şirket muhasebe programının ürettiği text formatındaki, tahsil çek ya da ödeme bilgilerinin bulunduğu dosyanın Banko™ Bankacılık Otomasyonu üzerinden bankaya gönderilerek işlemlerin gerçekleştirilmesi ve yine aynı formattaki akıbet kodlarının eklendiği akıbet dosyasının alınması.

Banko™ Bankacılık Otomasyonu dahilinde, işlemlerinizi ıslak imzalı talimatınız ile onaylatabileceğiniz gibi, gönderilen işlemlerin Kurumsal İnternet Bankacılığı üzerinden de sorgulayabilir ve onaylayabilirsiniz. Bu model ile kontrol tamamen firmanız da olacağından işlemleriniz hızla gerçekleştirilmiş olacaktır. Dilerseniz işlemlerinizin gerçekleşme saatlerini de belirleyebilir, oluşacak akıbet dosyalarınızında sizin belirleyeceğiniz saatlerde oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Banko™'yle uyumlu muhasebe programları:

  • LOGO; Gold ve Unity; 1.30 ve üstü sürümler
  • MİKRO; Standart Seri ve Series9000 10.xx ve üstü sürümler
  • DİYALOG; Dinamo ERP modülü
  • LİNK; Güneş Sistemi 4.0
  • Güneş Sistemi 5.0
  • SAP
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor