Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Akıllı SMS

Kurumsal İnternet/Mobil Şube üyesiyim, sim kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Kurumsal İnternet / Mobil Şube’de de Akıllı SMS kullanımınız blokelenmektedir. Blokenizi şubenize başvurarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Bireysel İnternet/Mobil Şube üyesiyim, sim kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Akıllı SMS ve 3 Boyutlu Güvenlik (3D Secure) kullanımınız blokelenmektedir. Akıllı SMS blokenizi en yakın Yapı Kredi ATM’sinden 7 gün içinde “Kullanıcı İşlemleri / İnternet - Mobil Şube Değişiklik Onaylama” adımından veya 444 0444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS numara değişikliği nasıl yapılır?

Akıllı SMS'te kayıtlı numaranız halen aktif ise, İnternet Şubesi'ne giriş yaptıktan sonra Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim/Akıllı SMS/Akıllı SMS no değişikliği menüsünde mevcut numaraya gelecek olan onay şifresi ile ya da ATM onayı ile değişiklik yapabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Sim Kartımı değiştirdim, ne yapmalıyım?

SIM kartınızı değiştirmeniz durumunda güvenliğiniz için Akıllı SMS kullanımınız blokelenmektedir. Blokenizi Bireysel İnternet Şubesi için 444 0 444 / 0850 222 0 444 nolu telefonu, Kurumsal İnternet Şubesi için 444 0 448 / 0850 222 0 448 nolu telefonu arayarak ya da şubenize başvurarak kaldırabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yurtdışına çıktığımda Akıllı SMS kullanmaya devam edebilir miyim?

GSM operatörlerinin kendi aralarında yaptıkları anlaşmalara bağlı olarak bazı ülkelere SMS gönderimi mümkün olmamaktadır. Müşterilerimizin herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için yurtdışında Akıllı Cep kullanımını önermekteyiz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS’e nasıl başvurulur?

Akıllı SMS'i hemen kullanmaya başlamak için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi “Ayarlarım/Akıllı Şifre İşlemlerim” menüsünden "Akıllı SMS" adımını seçmeniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS nedir?

Akıllı Şifre ailesinden biri olan "Akıllı SMS", İnternet Şubesi'ne girişleriniz ve her türlü para transferi ve ödeme işlemleriniz için cep telefonunuza "Tek Kullanımlık Şifresi" gönderme sistemidir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Akıllı SMS neden güvenli?

Akıllı SMS, İnternet Şubesi'ni kullanırken 2 kademeli güvenlik sağlar; Akıllı SMS ile İnternet Şubesi'ni yüksek seviyeli güvenlik ile kullanabilirsiniz. Yüksek seviyeli güvenlik, işlem yaparken sürekli kullandığınız ve bildiğiniz kullanıcı kodunuz ile statik şifrenize ilave olarak cep telefonunuza gelen tek kullanımlık Akıllı SMS şifrenizi kullandığınızda sağlanır.

Akıllı SMS tarafından üretilen şifreler tek kullanımlıktır. Yani bir işleminiz için kullandığınız Akıllı SMS şifresi, ikinci kez siz ya da bir başkası tarafından kullanılamaz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor