Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri
Ara

adios

adios kart sahipleri yurtdışında hangi avantajlardan faydalanır?

27/09/2016 tarihli ve 29840 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliği gereğince yurt dışı taksit uygulamamız sona ermiştir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Faydalanabileceğim sigortalar nelerdir?

1) Yurt Dışı Seyahat Sigortası:

adios, adios Premium, World Platinum ve Crystal ile yurt dışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek yaralanma, kaza, acil müdahale gerektiren her türlü olumsuzluğa karşı geniş kapsamlı sigorta güvencesi altındasınız. Seyahat Sigortanızla, vize işlemleriniz sırasında ayrıca Seyahat Sigortası almanıza da gerek kalmaz. Detaylı bilgi için kartınızın web adresini ziyaret edebilirsiniz

2) Alışveriş Güvencesi:

Satın aldığınız eşyalar çalınma, kaybolma ya da zarar görme halinde güvence altındadır. Alışveriş Güvencesi, ek kartlarınızla satın aldığınız eşyalar da dahil olmak üzere, yalnızca Türkiye’de değil, tüm dünyada geçerlidir. Yaptığınız alışverişler 60 gün süreyle Alışveriş Güvencesi kapsamında olup, eşya başına 500 Euro, olay başına 1.500 Euroteminat altındadır. Alışveriş Güvencesi’nden World Gold, World Platinum, Fenerbahçe Worldcard, Play, taksitçi, adios, adios Premium ve Crystal sahipleri yararlanabilir.

3) Kayıp / Çalıntı Güvencesi

Kredi kartınız kaybolduğunda ya da çalındığında "Kayıp / Çalıntı Güvencesi kapsamındadır. Bu güvenceden yararlanabilmek için vakit kaybetmeden 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak durumu bildirmeniz gerekmektedir. Telefonla bildirdiğiniz andan itibaren kartınız kötü amaçlı kullanımlara karşı sigorta kapsamına alınır.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Kredi kartım ile yararlanabileceğim transfer ayrıcalıkları nelerdir?

Yapı Kredi Shuttle ile Adana, Ankara, Antalya, Çorlu, İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Kayseri Havalimanı’ ndan evinize bırakılmanın keyfini size özel %30 indirimli fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınız ile size özel %25 indirimli fiyat listesi üzerinden Avis kalitesiyle araç kiralayabilir, deniz taksi ve özel şoför hizmetimizden indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

adios ile birikmiş puanlarımı nerelerde kullanabilirim?

Puan'larınızla sadece uçak bileti alımı ile sınırlı değilsiniz, tüm seyahat harcamalarınızı puan'larınızla gerçekleştirebilirsiniz. :

 • Yurt içi ve yurt dışı tüm anlaşmalı havayollarından uçak biletleri
 • Yurt içi anlaşmalı otobüs şirketlerinden otobüs biletleri
 • Yurt içi ve yurt dışı otellerde konaklama
 • Yurt dışı gemi (cruise) seyahatları
 • Yurt içi ve yurt dışı paket turları
 • Araç kiralama
 • Alan vergisi: puan'larınızla satın alacağınız uçak biletleriniz için ayrıca alan vergisi ödemezsiniz.Alan vergileri uçak biletinin puan bedeline dahildir.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

adios ile birikmiş puanım olmaması durumunda ne yapabilirim ?

Seyahat hizmetleri satın alırken, puanlarınız yetmese bile Avanspuan uygulamasından yararlanabilirsiniz. Borçlandığınız Avanspuanları, daha sonra bir yıl içerisinde yapacağınız alışverişlerde kazanacağınız puanlarla kapatabilirsiniz. Kullanabileceğiniz maksimum Avanspuan tutarı limitinize göre hesaplanmaktadır.

 • Ne kadar Avanspuan kullanabileceğiniz kredi kartı limitinize göre değişmektedir.
 • Avanspuan kullanılması durumunda, işlem onay tarihinden başlayarak, kullanmış olduğunuz puanları, 365 gün içerisinde yapacağınız alışverişlerinizle toplamanız gerekmektedir.
 • 365 gün içinde kullandığınız Avanspuan'ı toplayamamanız halinde, eksik kalan puanlar, Avanspuan taahhütnamesinde belirtilen kurallar çerçevesinde nakde çevrilip kredi kartı hesabınıza borç geçilir.
 • Puan tutarının 5000 veya daha altında olması halinde Avanspuan kullanılarak Worldpuan Seyahat Programı'ndan tekrar faydalanılabilinir.

Ayrıca puanlarınızla bilet alırken gidiş-dönüş almak zorunda değilsiniz. Dilerseniz veya puanlarınız yetmiyorsa tek yön bilet de alabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ta Aile puanı uygulaması ile 1. dereceden akrabanız olan kart sahipleri ile puanlarınızı birleştirip daha hızlı seyahat edebilirsiniz.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI

Yapı Kredi Asistans ve Concierge hizmetleri nelerdir?

Vize işlemleri ve konsolosluklar hakkında bilgi alacağınız genel danışmadan yurtiçi ve yurtdışı sosyal etkinlik hizmetlerine, tıbbi danışma hattından acil çözüm gerektiren cam, su, elektrik problemlerinize kadar her türlü konuda Yapı Kredi Asistans hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Concierge hizmeti ile de dünyanın değişik yerlerinde bulunan gece kulübü, restaurant, otel vs. gibi bilgiler konusunda bilgi ve danışmanlık hizmeti ; yurtdışında öğrenmek istediğiniz her türlü sosyal etkinlik hakkında bilgi, talep doğrultusunda gerekli rezervasyon ve organizasyonların yapılması,yurtiçi ve yurtdışı restaurantlar hakkında tavsiye ve iletişim bilgisi, talep edilmesi durumunda rezervasyon imkanlarından da faydalanırsınız.

Bu bilgi size yardımcı oldu mu? EVET HAYIR YUKARI
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kredi Türü
Kampanya
Kredi Vadesi (Ay)
Kredi
Tutarı (TL)
TL
Sil
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
HESAPLA
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Yükleniyor...
Yükleniyor