Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Güvenlik Duyuruları

Yapı Kredi olarak güvenliğinize önem veriyor, en güncel güvenlik uygulamalarını kullanıyoruz. Bunun yanı sıra, kişisel güvenliğiniz ve bilgilerinizin gizliliğini en yüksek seviyede tutabilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı önemli konuları hatırlatmak isteriz.

  • TBB (Türkiye Bankalar Birliği) duyurularına ulaşmak için tıklayınız.
  • BKM (Bankalararası Kart Merkezi)’nin sosyal medya ve mobil uygulama dolandırıcılığına karşı önerileri için tıklayınız.
  • Güvenliğiniz için 10 altın ipucuna ulaşmak için tıklayınız.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve BKM işbirliği ile telefonda ikna dolandırıcılıklarına yönelik müşterilerimizi bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olan “İki Kişinin Bildiği Sır Değildir” temalı kamu spotuna ulaşmak için tıklayınız.

Sahte Reklamlara Karşı Uyarı

Bilgi güvenliğiniz açısından, markaların unvan, logo ve kurumsal kimlik bilgileri taklit edilerek sahte kampanyalar düzenlenen sosyal medya reklamlarında yer alan linklere tıklamamanızı ve bu linkler aracılığıyla kart bilgilerinizi, müşteri numaranızı, internet/mobil bankacılık şifrenizi, kart şifrenizi ve CVV kodunuzu, cep telefonunuza gönderilen tek seferlik SMS işlem onay şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı önemle hatırlatırız. Bankamız tarafından hiçbir koşul ve durumda müşterilerimizden sözlü veya yazılı olarak bu bilgiler talep edilmemektedir.

Sosyal medyada resmi marka hesap adımızın yanında onaylı olduğunu belirten "mavi onay işareti" bulunmaktadır. Bu işareti görmediğiniz hesaplara itibar etmeyiniz. Bankamızın onaylanmış tüm sosyal medya hesaplarına https://www.yapikredi.com.tr adresindeki takip et butonundan ulaşabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne erişim sağlamak için internet tarayıcınızın adres çubuğuna https://www.yapikredi.com.tr yazıp buradaki “İnternet Şubesi” butonuna tıklayınız.

SMS, e-posta ile yönlendirildiğinizde ya da arama motorları üzerinden banka sitesine giriş yaptığınızda sayfasının en üstündeki adres çubuğunda https://www.yapikredi.com.tr adresinin yer aldığından emin olunuz.

Dolandırıcılık Aramalarına Karşı Uyarı

Yurt dışı alan kodu ile başlayan numaralarla sizi arayan, kendilerini avukat, polis, savcı, bankacı olarak tanıtan veya sosyal medya/e-posta üzerinden arkadaşınız ya da ticaret yaptığınız şirket gibi davranan dolandırıcılar olabilir.

Şifre ve bilgi güvenliğiniz için;

  • Kart bilgileriniz, müşteri numaranız, internet/mobil bankacılık şifreniz, kart şifreniz ve CVV kodunuz, cep telefonunuza gönderilen tek seferlik SMS işlem onay şifreniz size özeldir.
  • Bankamız tarafından hiçbir koşul ve durumda müşterilerimizden sözlü veya yazılı olarak bu bilgiler talep edilmemektedir. Dolayısıyla, sizi arayan ve bilgilerinizi paylaşmanızı isteyen kişilere cevap vermemenizi önemle rica ederiz.

Mobil Uygulamalar Üzerinden Dolandırıcılık Olaylarına Karşı Uyarı

  • Cihazınızın uygulama marketi (Google Play, App Store, Windows Store, BlackBerry App World) dışındaki ortamlardan uygulama indirmeyiniz. Bankamıza ait mobil uygulamaları cihazınıza indirirken, uygulama adının hemen altında "Yapı ve Kredi Bankası A.Ş." markasının bulunduğundan emin olunuz.
  • Bilmediğiniz kaynaklardan gönderilen veya tanıdığınız kişilerden şüpheli konu başlıklarıyla gelen SMS, WhatsApp ve e-posta iletilerindeki linklere tıklamayınız.
  • Bankacılık işlemi yaptığınız cep telefonunuz, tabletiniz ya da kişisel bilgisayarınızda virüs temizleme programı bulunduğundan ve programın güncel olduğundan emin olunuz.

Tek Kullanımlık Şifre SMS’i Ulaşan Cep Telefonu Bilgilerinin Ele Geçirilmesine Karşı Uyarı

Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi giriş ekranında ya da internet ve mobil şubemiz içinde cep telefonu bilgilerinizi (telefon numarası, markası,modeli v.b) istenmemektedir. Bu türden mesajlarla karşılaşırsanız, kesinlikle bilgilerinizi paylaşmayınız ve hemen 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak bilgi veriniz.

İnternet Şubesine Üye Olmak İstiyorum
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor