Sizin İçin Buradayız
Ürün ve Hizmet Ücretleri

Yapı Kredi WhatsApp

Yapı Kredi’den bir yenilik daha! Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ve sınırsız hizmet anlayışıyla Yapı Kredi WhatsApp’ta!

Türkiye’nin Dijital Bankası Yapı Kredi artık WhatsApp’ta da hizmetinizde! WhatsApp üzerinden bankamızla mesajlaşarak sorularınızı dilediğiniz zaman iletebilir, ihtiyaç duyduğunuz hizmet ve ürünler hakkında hızla destek alabilir ve öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere WhatsApp platformu üzerinden erişebilirsiniz.

Yapı Kredi WhatsApp nedir?

Yapı Kredi WhatsApp servisi ile WhatsApp platformu üzerinden bankamız ile ilgili ürün ve servisler hakkında bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi WhatsApp servisi yapay zeka tabanlı BankacıBot ile entegre çalışır ve size anında ihtiyacınız olan bilgileri döner. Ayrıca, ihtiyaç duymanız durumunda gerçek bir çözüm yetkilisine hızla bağlanabilir ve sorununuzu çözmeniz için süreci başlatabilirsiniz. WhatsApp ortamının tüm özelliklerini kullanan Yapı Kredi WhatsApp sayesinde, sorunlarınızı görsel ve dosya paylaşımı imkanı ile çok daha detaylı iletebilirsiniz.

Ayrıca, ihtiyaç duymanız durumunda gerçek bir çözüm yetkilisine hızla bağlanabilir ve sorununuzu çözmeniz için süreci başlatabilirsiniz.

WhatsApp üzerinden hizmet almak için ne yapmalıyım?

WhatsApp uygulamasından bizimle iletişime geçebilmek için 0850 222 0 444 numaralı iletişim numaramızı telefon rehberinize kaydetmeniz ya da Yapı Kredi Mobil iletişim ekranından “WhatsApp ile Yaz” menüsü ile rehberinize Yapı Kredi’yi kaydedip bize merhaba diyebilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz zaman WhatsApp platformundan onaylı kurumsal hesabımız ile bir sohbet başlatabilir ve hızla destek alabilirsiniz. Yapı Kredi WhatsApp servisi ile müşterilerimiz bankamız hizmetlerine bir mavi tik uzaklıkta olacak.

Güvenliğiniz için

  • WhatsApp uygulamasında sohbet başlattığınızda onaylanmış işletme hesabı (verified business account) ibaresini gördüğünüzden emin olunuz.
  • Şifrelerinizi ve kişisel bilgilerinizi banka personeli dahil kimseyle WhatsApp üzerinden paylaşmayınız.
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Müşteri temsilcisine bağlanarak hemen destek alabilirsiniz.

ONLINE HİZMET
MessageBox Image
Hesaplama Araçları

Bireysel Kredi Hesaplama

Tüm Hesaplama Araçları
Teknik bir sorun yaşanmaktadır, sorunun giderilmesi için çalışmamız devam etmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Kampanya :
Kredi Vadesi (Ay) :
Kredi Tutarı (TL) :
Önemli Not
Bireysel ihtiyaç kredisi ve Kobi nakit destek kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Konut kredisi faiz oranı, herhangi bir opsiyonel ürünle birlikte Çınar Paketi alınması durumunda geçerli faiz oranıdır (aylık Eşit Taksitli ödeme tipleri için geçerlidir).
FAİZ ORANI 0.00 %
AYLIK TAKSİT 0.00 TL
GERİ ÖDENECEK TOPLAM TUTAR 0.00 TL
HEMEN BAŞVUR

* Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

Bu tutar ve vade seçenekleri için kampanyamız bulunmamaktadır.

Ödeme Planı

Tarih Kredi Tutarı TL
Döviz Cinsi TL Kredi Vadesi AY
Faiz Oranı (Aylık) KKDF Oranı
BSMV Oranı Taksit Tutarı TL
Aylık Maliyet Oranı Yıllık Maliyet Oranı
Müşteri Tipi Kredi Türü
Kampanya    

Masraf ve Komisyonlar

Taksit No Taksit Tarihi Taksit Tutarı Taksit İçindeki Anapara Taksit İçindeki Faiz KKDF BSMV Kalan Anapara

Bu ödeme planında yer alan faiz oranı, ücret ve komisyon tutarları, tüketicilerin bilgi edinmeleri amacıyla ve Bankamızca özel bir yükümlülük içermeksizin, bilgi niteliğindedir. Bu ödeme planında yer alan bilgiler Ödeme Planının hazırlandığı tarih itibarıyla geçerli değerleri yansıtmaktadır. Örnek ödeme planı oluşturduğunuz ürünü Yapı Kredi’den kullanmaya karar verdiğinizde, Bankamızın ilan etmiş olduğu güncel faiz, ücret ve komisyon tutarları geçerli olacaktır. Yapı Kredi faiz oranı, ücret ve komisyon tutarlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Bu ödeme planı, seçtiğiniz kredi ürününde sizi bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, başvurunuza kesin onay taahhüdü içermemektedir. Başvurunuzun kesin onay alması, sunacağınız bilgi ve belgeler üzerinden Bankamızca başvurunuza istinaden yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecektir.


Toplam masraflara kredi açılış ücreti ve vergiler dahil edilmiş olup, krediye göre farklılık gösterecek olan “sigorta masrafları” bu formda yer alan aylık ve yıllık maliyet oranlarına dahil edilmemiştir.

Başvurunuzu dilediğiniz Yapı Kredi şubesinden yapabilirsiniz.

Konut Kredisi başvurularınızı İnternet,SMS veya tüm Yapı Kredi ATM'leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için KONUT (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.

Bireysel ihtiyaç kredisi başvurularınızı hemen başvur butonuna tıklayarak, internet şubesi, SMS veya tüm Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca yapabilirsiniz. SMS ile başvurmak için BIREYSEL (Boşluk) TCKN (Boşluk) Aylık Net Gelirinizi yazıp 4411’e gönderebilirsiniz.
YapıKredi

Son Hesaplamalar

Yükleniyor...
Yükleniyor